Z nepříjemného překvapení příjemný dárek. Čištění koberců Ostrava

Na chatě svých rodičů nedaleko Ostravy jsem s kamarády uspořádal večírek. Chata není zrovna nová, ale rodiče si na ní zakládají, a tak pořád jako nová vypadá. Říkal jsem si ale, co se může stát, kromě nějakého nepořádku, který se po večírku hravě uklidí. Neměl jsem strach, že by se kamarádi neuměli chovat. Po večírku jsem na to měl však jiný názor. Většina přátel už byla pryč a mně zůstal jen nepořádek, ba co víc, špinavé koberce. Nevím, jestli jsem víc panikařil nebo měl vztek. Pokoušel jsem se skvrny sám vyčistit, ale bezúspěšně. Jeden z kamarádů mi doporučil firmu, která uklízí ve firmě jeho otce. Moc o ní ale nevěděl, a tak jsem se vrhnul na internet, zjistit si o ní víc.

 

 

Jednalo se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čištění koberců OstravaJak jsem se dozvěděl, čistí koberce tzv. strojovou metodou, kterou považují za nejkvalitnější na trhu. V mé zoufalé situaci se zablýsklo světlo v tunelu. Okamžitě jsem jim zavolal. Musel jsem znít hodně vyděšeně a nervózně, protože byli ochotní přijet už další den. Už jen rozhovor po telefonu mě uklidnil. Nejdřív chtěli informace, jakou chemii jsem k čištění koberců použil, aby věděli, jak si se skvrnami mají poradit oni. Nevyplatilo se čistit jen samotné fleky, bylo jich příliš, proto jsem požádal o vyčištění celých koberců. Za pomoci pracovníků jsme vystěhovali zavazející nábytek, byli velmi vstřícní. Čištění jim šlo od ruky rozhodně lépe než mně a za chvíli měli hotovo.

Z výsledku jsem byl překvapen. Koberce vypadaly ještě líp než před mým večírkem. Byl jsem zachráněn. Pracovníci firmy A SERVIS odvedli opravdu obdivuhodnou práci. Teď místo nepříjemného překvapení mám pro rodiče dárek k narozeninám.

 

Výškové práce Ostrava, mytí oken, čištění fasád

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. mytí oken, výškové čištění fasád Ostrava, provádí kvalitní mytí oken a výloh, při kterých využívá metodu suchého leštění. Tato metoda vám zaručí, že vaše okna zůstanou dlouhou dobu čistá a lesklá beze šmouh, které jsou způsobeny použitím leštidel. To je důvod, proč tato firma žádná leštidla nepoužívá, ale pouze rozleští umytá okna čistou bavlněnou plenou.

 

Při mytí oken provádí pracovníci A SERVISU také očištění rámů, parapetů a odstranění tvrdých nečistot. Pokud jsou na oknech zatvrdlé nečistoty, tak je jejich odstranění provedeno korundovými žiletkami, které díky své 10 cm dlouhé ploše zajistí, aby nedošlo k hlubšímu poškození skleněné plochy. Korundovými žiletkami jsou pracovníci schopni odstranit zbytky tmelů, silikonů, bannerů, folií a akčních polepů, které již nejsou třeba.

 

Zajistí odstranění, stržení, sejmutí a likvidaci celo polepů, folií ze skleněných ploch, výloh, reklamních polepů, plakátů, nedovoleného výlepu a lepidla. Kdyby ale prováděl odstranění zatvrdlých nečistot člověk, který nemá zkušenosti s používáním žiletek, tak by mohl nenávratně poškrábat okna. Zaměstnanci A SERVISU ví, jak tyto žiletky používat, takže se nemůže stát, že by skleněné plochy poškodili.

 

 

Při mytí oken postupují tak, že omyjí okno čistým rozmývákem a nechají jej důkladně proschnout, v další fázi vše rozleští 100 % bavlněnou plenou, a tak zajistí dlouho trvající lesk a čistotu oken. Díky tomu, že A SERVIS nepoužívá leštidla, tak na oknech později nevznikají po lehkém zaprášení stopy po leštění. Tyto tahy vznikají tím, že leštidlo na sebe navazuje nečistoty a prach poletující ve vzduchu a okna tak velmi rychle znečišťuje.

Pro výškové práce Ostrava jsou zaměstnanci A SERVISU vybaveni vysokozdvižnou plošinou, hydraulickým ramenem či speleologickou a hydraulickou technikou. Po schválení cenové nabídky vám provedou výškové mytí, čištění fasád, střešních oken, prosklených výtahů, skleněných zdviží, balkónů, prosklených lodžií, kazetových, sendvičových stěn, zdí obvodového opláštění plechových, hliníkových plášťů budov, hal, objektů skladů, logistických center, skladovacích hal, výrobních podniků a hal, obchodních, výrobních, skladovacích center a parků.

 

Firma A SERVIS zajistí výškové čištění, mytí prosklených zimních zahrad, skleníků, prosklených průčelí fasád, log, světelných reklam, bannerů, pylonů, skleněných stropů, prosklených portálů, skleněných výškových budov, solárních panelů a elektráren, světlíků. Zajišťuje také výškové mytí, čištění, odmaštění, odprašování, impregnaci ocelových konstrukcí, betonových, příhradových nosníků, sloupů, stropů, stěn, rozvodů energií, klimatizace, vzduchotechniky nad prodejní, skladovou, logistickou, výrobní plochou ve výškách v halách, objektech.