Neriskujte čištění koberců extrakční metodou a obraťte se na opravdové odborníky!

Procházeli jsme s manželem kolem reklamy, která hlásala, že neudržovaný koberec může velice brzy dosloužit. Zapůsobilo to na nás. Firmě jsme zavolali a nechali si koberce doma vyčistit, abychom je udrželi delší dobu v dobrém stavu.

Jenomže když konečně doschly, uvědomili jsme si, že jsme se do čištění vůbec neměli pouštět. Začaly se na nich totiž objevovat fleky, které tam dříve nebyly a nyní koberce vypadaly tak nějak scvrkle. Byli jsme v šoku, tohle jsme opravdu nečekali! Ihned jsme kontaktovali firmu a žádali nápravu. Firma se ale k ničemu neměla. Nenechali jsme se jen tak odbýt a dále je vyzývali k řešení situace. Pravděpodobně díky naší neodbytnosti nám nakonec vrátili alespoň peníze za čištění. To bylo ale všechno, čeho jsme dosáhli.

 

 

Manžel v práci zjistil, že se jeho kolegovi kdysi stalo totéž. Koberce mu dala do pořádku jiná firma, na kterou nám dal kontakt. Nebýt jeho doporučení, už bychom se na žádnou další společnost neobrátili, ale ujišťoval nás, že to A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců a sedaček Brno, dá jistě do pořádku. Když jsme pracovníky A SERVISU zasvěcovali do našeho problému, nebyli vůbec překvapení. Vysvětlili nám, že tohle se stává firmám, které k čištění používají extrakční metodu a navíc ještě aplikují nekvalitní chemii, která není vhodná pro daný materiál koberce.

Zaměstnanci A SERVISU se vyznamenali. K vyčištění použili strojovou metodu, která fungovala bezvadně. Bylo znát, že chemie, kterou použili, je opravdu kvalitní. Koberce provoněla a skutečně vyčistila. Fleky zmizely a koberce získaly opět svůj původní objem, dokonce byly načechranější ještě více než předtím. Udělali na nás perfektní dojem, po jejich výkonu už můžeme souhlasit s tvrzením, že udržovat koberce se vyplatí, jen musíte vědět, komu práci zadat.

 

Mytí zimních zahrad, střešních oken, skleníků, atrií, prosklených zdviží, výtahů

V našem komplexu, kde sídlí několik firem a dalších podnikatelů, svatební salon a spousta dalších podniků, jsme už potřebovali umýt okna. Hlavně zvenku. Máme sice úklidový personál, ale na mytí oken ve výškách nemají jednak pořádné prostředky a ani na to nejsou nějak vyškoleni, takže nechceme riskovat jejich bezpečnost. Jenom blázen by je do toho nutil. Takže bylo potřeba na to najmout úklidovou firmu.

Nakonec jsme podle recenzí na internetu vybrali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, čištění fasád, práce ve výškách, mytí oken Brno, která realizuje mytí oken a výškové práce. Zavolal jsem jim a vyřídili jsme všechno, co bylo ohledně zakázky mytí našich oken potřeba a do druhého dne nám poslali finanční návrh, který jsme odsouhlasili. A byli jsme s nimi všichni moc spokojeni.

 

 

Tým pracovníků to všechno stihl za jeden den a odvedli opravdu vynikající práci. Okna se hezky leskla a naše uklízečky se nestačily divit, jak dobře okna vypadají. Pracovníci byli skutečně profesionální a neměli jsme s nimi vůbec žádné problémy. Za jejich služby zaplatíte sice o něco vyšší cenu než u většiny úklidových firem, ale i tak vám je určitě doporučujeme, protože odvedli opravdu velice dobrou práci, do které se vyplatí investovat. Navíc okna vydržela čistá dlouho, protože jsme si na ně nechali dát i impregnaci na sklo, po níž špínu vždy stačí spláchnout vodou.

 

 

Pro jejich kvalitu a vstřícnost bych je tak chtěl všem doporučit. Úklid nerealizují nejen ve firmách, restauracích a podobně, ale i v domácnostech, takže když budete potřebovat pomoci s úklidem i doma, nemusíte hledat někoho jiného.