Na Praze 8 najdete také luxusní byty! Stačí vybírat z projektu V Mezihoří

 

Potřebujete najít v Praze nový byt a máte na nové bydlení vysoké nároky? Nejste spokojeni pouze s průměrem, ale chcete mít své nové bydlení atraktivní, moderní a nadstandardní? Nyní je možnost najít takový druh bydlení najít i na Praze 8. Zde je totiž v nabídce projekt, který dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Jedná se o projekt V Mezihoří.
 

Čím je projekt V Mezihoří odlišný?

Předností, které dokáží odlišit projekt V Mezihoří od mnoha ostatních projektů, které vznikají na území Prahy je mnoho. Celý projekt je tvořen celkem třemi bytovými domy, elegantně postavenými do písmene U. Bytové jednotky se nabízejí v dispozicích 1+kk až 4+kk. Velikosti bytových jednotek jsou 30 – 92 m2. Projekt se nachází v ulici Mezihoří. Tato městská část je známá velkým množstvím zeleně v širokém okolí, občanskou vybaveností, klidem a zalesněné části oddělují lokalitu od hlučné a uspěchané Prahy.

 

Nechte si byty upravit tak, jak budete chtít!

O vznik tohoto projektu se zasloužila velmi úspěšná developerská skupina ORCO Property Group. Hlavním cílem je vytvoření moderní architektonické stavby s vysokými standardy vybavení. Každá budova je navržena podle moderních architektonických trendů s jedinečnými architektonickými prvky. Domy jsou vybaveny ustupujícími terasami v posledních patrech, které vzájemně tvoří vnitřní areál vyplněný zelení. Společnost Orco také myslela na potřeby svých klientů. Proto v tomto projektu nabízí také možnost spolupráce s klientem. Utváření interiéru může být tedy přesně podle vašich představ. Orco dává na výběr možnost vybavení interiéru ze čtyř typů standardů. Jedná se o standardy Modern, Elegant, Light nebo Nature. Každý model se vyznačuje specifickou barevnou kombinací.

 

Chcete hledat prodej bytů i v jiných lokalitách, než je Praha 8 a projekt V Mezihoří? Můžete navštívit také stránky prahanovebyty.cz. Zde najdete pestrou a přehledně rozdělenou nabídku velkého množství novostaveb v Praze.