Profesionální práce při mytí oken ve výškách

 

Mezi mnoha službami, které nabízí naše mezinárodní společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., je mytí oken ve výškách Brno, a také kvalitní mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch, které se nachází na zákazníkově objektu.

 

Mytí oken a výloh provádíme velmi kvalitně za použití kvalitních pomůcek a také mnoha zkušeností, které jsme za velkou řadu let získali. Formy mytí oken a výloh mohou být pravidelné mytí v intervalech 1x za 30 dní z vnější strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany nebo jako nepravidelné jednorázové či nárazové umytí oken.

 

Mytí oken a výloh realizujeme také ve výškách a pro tuto práci jsme také příslušně proškoleni dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

 

Naše společnost je vybavena horolezeckou a speleologickou technikou, ale nejradši využíváme vysokozdvižnou plošinu či hydraulické rameno, dovolí-li to přístup ze země.

 

Naše mytí oken je realizováno trikem suchého leštění, kdy používáme pouze 100% bavlněnou suchou plenu na vyleštění umytých oken, které jsme umyli čistým rozmývákem a následně nečistoty setřeli kvalitní gumovou stěrkou.

 

Nepoužíváme leštidla z toho důvodu, že na sebe navazují velmi rychle nečistoty poletující ve vzduchu a tak jsou velmi rychle vidět tahy a kruhy po leštění. Při použití triku suchého leštění zůstane skleněná plocha hladká a nečistoty se nemají na co navazovat.

 

Flexibilní firmy, mytí oken i ve výškách. Výškové práce Brno

 

Firma  A SERVIS LIPKA, s.r.o. naší firmě před nedávnem realizovala službu mytí oken Brno. Firmu jsme již znali z doslechu, ale neměli jsme s nimi žádnou osobní zkušenost, co se jejich práce týče. Proto jsme se rozhodli poprvé využít jejich služeb mytí oken.

 

 

Na jejich stránkách jsme našli další činnosti, které je schopna firma zajistit a protože jsme měli po rekonstrukci dvou kanceláří, rozhodli jsme si je přizvat nejen na mytí oken, ale kompletní úklid po stavebních činnostech.

 

Komunikace s firmou byla velmi rychlá a byli schopni nám pracovníky své firmy poskytnout v nejkratším možném termínu. Práci prováděli jejich zaměstnanci dobře. Kontrolu jsme provedli hned po jejich práci, kdyby byla třeba nějaká oprava, ale vše proběhlo v pořádku.

Zaměstnanci pracovali rychle, pečlivě a chovali se ke všem slušně. Okna byla po jejich údržbě v perfektním stavu a nezapomněli umýt ani rámy kolem oken. Při této příležitosti nám nabídli i impregnaci nano technologií, která má udržet čistá okna až 6 let a se stoprocentní zárukou na 2 roky, takže jsme si tuto službu přiobjednali, jako doplňkovou.

 

Do budoucna se nám rozhodně vyplatí investovat do impregnace, protože mýt pravidelně všechna okna na budově se časem prodraží. S firmou A SERVIS jsme navázali spolupráci i na další úklidové zakázky, protože svou práci provádí kvalitně, pečlivě, mají profesionální s slušné zaměstnance a není s nimi problém se domluvit na různých podmínkách práce. Proto shledáváme jejich služby na českém trhu za bezkonkurenční.