Podlahy garáží dostávají zabrat hlavně v zimě, strojové čištění prodlouží jejich životnost

Starám se o údržbu parkovacího domu a není to dlouho, co jsem dostal za úkol sehnat úklidovou firmu na čištění podlah. S tou dosavadní jsme měli jen samé nepříjemnosti, její zaměstnanci byli velice nespolehliví, nedodržovali domluvené termíny a kvalita jejich čištění byla hodně špatná.

Asi si říkáte, proč děláme takovou vědu s čištěním podlah garáží, ale má to svoje opodstatnění. Především v zimních měsících trpí podlaha garáží nejvíce, auty se dovnitř navozí posypová sůl a jiné chemické nečistoty, z aut také na zem stéká voda a špína, zvyšuje se tak vlhkost prostor a nebezpečí vzniku plísní. Pravidelným čištěním je možné prodloužit životnost podlah.

Po důkladném zvažování jsem se rozhodl pro A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové mytí, čištění podlah Brno.  S touto firmou jsme byli konečně spokojení. Vždycky nám vycházejí vstříc s termíny pro provádění prací a pošlou nám tolik pracovníků, aby se práce stihla kvalitně a včas ve vymezeném čase. Nikdy se nestalo, že by se zaměstnanci opozdili, je velice příjemné, že se na ně můžeme bez obav spolehnout.

Podlahy čistí strojově s použitím účinného chemického prostředku. I přesto, že se jedná o čištění prostor, které nepotřebují být vyčištěny do posledního smítka, je čištění prováděno hloubkově a pečlivě tak, že by se z podlahy dalo i jíst.

Vždycky žasnu, jak mohou zaměstnanci čištění zvládnout tak rychle a současně i kvalitně. Bude to nejspíš tím, že nemají zbytečné prodlevy na kouření cigaret, jak jsme byli zvyklí u předchozí firmy, její zaměstnanci častěji pauzírovali, než pracovali.

Poctivost a pracovitost zaměstnanců A SERVISU je jedním z důvodu, proč se tato firma drží na špici. Škoda, že i jiné firmy nedokáží motivovat své pracovníky k takové profesionalitě.

Podzim patří k období nejen hezky zbarvených listů, ale také nemocí. Podpořte svou imunitu

Podzim je krásným obdobím na pohled, protože hraje všemi barvami a najednou i krajina, která vám vždycky přišla nevýrazná, tak zkrásněla. Jenže pokud zrovna nesvítí sluníčko, je už pěkná zima a spousta lidí se nesnaží si své zdraví chránit. A přitom ani není třeba dělat nic speciálního. Stačí začít například čajem.

Výborný čaj je například z echinacey, nebo-li třapatky nachové. Echinacee Indiáni říkali různě.  Roztomilou přezdívkou je třeba sluneční klobouk, u nás jí říkáme třapatka nachová. Z prérií Severní Ameriky se do Evropy dostala zhruba v 17. století. Rostlině nápadně připomínající kopretinu se ve volné přírodě moc nedaří, bez obav se však dá pěstovat v zahradách či parcích.

11681179 - woman using her phone while her boyfriend is using a tablet computer in their living room

A jaké jsou její blahodárné účinky? Je vychvalována hlavně pro svůj blahodárný vliv na přirozenou obranyschopnost organismu. Zvláště v chladnějším období je výborným prostředkem prevence proti nachlazení a chřipkovým epidemiím. Jejím bonusem je, že má i protizánětlivé účinky.

Z echinacey se nejčastěji využívá kořen, protože jeho léčivé účinky jsou nejsilnější, o něco méně pak nať a květy rostliny. S dávkováním se však musí opatrně, jelikož působení kořene třapatky je opravdu intenzivní. Echinaceu můžete zakoupit jako tinkturu, kapky či mast, často je také součástí čajů a sirupů. Takže pokud jste náchylní k nachlazení a dalším typickým podzimním nemocem, určitě doporučujeme. V chladném počasí je lepší podzim pozorovat z okna a zůstat raději doma a zabavit se nějak. Jen ne zrovna tím způsobem, že se rozhodnete vyčistit koberec. To je lepší přenechat úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Brno.

 


TAG