Trpíte závratěmi? Přenechejte mytí oken odborníkům. Výškové práce Brno

Umytá okna jsou vizitkou každé správné hospodyňky. Ani já na ně nedám dopustit, jenomže jsem v poslední době začala trpět závratěmi, a to mi mytí oken hodně znesnadňuje. Jednou už jsem z okna málem vypadla a radši jsem toho rovnou nechala. Rozhodla jsem se, že bude lepší i bezpečnější, když si objednám nějaký úklidový servis, který to udělá za mě.

Na internetu jsem prohlížela různé rubriky o uklízení a podle mnoha pozitivních hodnocení jsem se rozhodla kontaktovat A SERVIS LIPKA, mytí oken, výškové práce Brno. Velice se mi líbil způsob, kterým proběhla naše komunikace po telefonu. Dostala jsem srozumitelné odpovědi na mé otázky. Žádné vyhýbavé kličkování ohledně ceny se nekonalo, přišla mi seriózní kalkulace ceny, která mi vyhovovala. Na termínu úklidu nebylo nutné se nijak složitě domlouvat, jsou časově velice pružní a ihned mi vyhověli. Pracovníci A SERVISU mě nenechali čekat, jak to často dělají jiné firmy a dorazili ke mně v době, na kterou jsme se domluvili.

Neloudili ze mě občerstvení, ani si nedělali nekonečné kuřácké pauzy. Dali se rovnou do práce a nepřestali, dokud nebylo hotovo. Já jsem okna myla vždy velice pečlivě a doufala jsem, že ani teď nebude práce odbyta. Ale nemusela jsem mít strach. Svědomitě vymetli všechny drobné pavučinky, parapety a rámy zbavili všech nečistot. Skla omyli mycím prostředkem a vodou. Na sucho je pak leštili bavlněnou plenou.

Leštění v žádném případě neodflákli, právě naopak se mu věnovali ještě důkladněji než předchozím činnostem. To ani já jsem se s tím nikdy tak nepiplala. Ale musím uznat, že to za tu námahu stojí. Okna myji vždycky dočista, ale takhle se mi ještě neleskla. Se svou volbou firmy A SERVIS jsem velice spokojená, proto k množství pozitivních recenzí teď přidávám i tu svou.

 

Návštěva tchýně vás nepřekvapí, když máte pomocníka, který to umí

Návštěva mé tchýně mě sice překvapila, ale byla jsem v klidu, neboť naše nově zařízená domácnost zářila čistotou. V pokoji byl čistý koberec, který ještě voněl po čistící kosmetice. Čistá a krásně vyleštěná okna, která zářila na dálku. Tedy byteček bez chybičky. Samozřejmě se chlubím cizím peřím. Musela jsem se přiznat a podělit se tak o pozitivní zkušenost s prací profesionálů z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců a sedaček Brno. Tchýně se mnou překvapivě souhlasila. Dnešní doba si žádá firmy a profesionální týmy pracovníků, kteří poskytují své služby i soukromým osobám. Každá pracující žena je vděčná za sebemenší pomoc s domácími pracemi.

U kávy jsem ji seznámila s postupem práce, hlavně ji zajímalo mytí oken suchou metodou, která je v kompetenci této společnosti. Je to sice náročnější způsob leštění okenních tabulí, ale s naprosto perfektním výsledkem. Okna jsou bez šmouh a stop po leštění. Nikdy bych nevěřila, že leštidla, která jsem dříve používala, byla důvodem stop po leštění a zmíněných, neestetických šmouh na sklech a zrcadlech.

 

 

Protože bydlíme ve výškové budově, moc ráda jsem si nechala aplikovat nabídnutou impregnaci na skla. Ze zvědavosti jsem si nechala vysvětlit klady této údržby a ochrany oken. Lotosový efekt, tak tomu říkají. Kapičky vody a prachu se shlukují do kuliček a samovolně se uvolňují z takto ošetřených oken. Prosklené plochy proto nepotřebují tak častou údržbu a vydrží čistá delší dobu. Tchýně byla natolik nadšená, že jsem jí musela okamžitě dát kontakt na A SERVIS.