Hloubkové a kvalitní čištění koberců

 

Pracuji jako vychovatelka v dětském domově,ve kterém jsou všechny pokoje vybaveny koberci. Zařízení funguje už dlouhou řadu let a na kobercích je to poznat. Skvrny po malování, modelování a i zbytky po jídle – bačkůrkami zašlapané drobečky.

 

Moje sestřenice, která pracuje v mateřské škole, nám doporučila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí čištění koberců v Praze. Po domluvě s vedením našeho zařízení jsme firmu pozvali k vyčištění koberců. Pracovníci nám vyšli vstříc velmi ochotně a rychle.

 

Podle chvály na tuto firmu jsem očekávala, že výsledky budou skvělé a nemýlila jsem se. Tým pracovníků pracoval důsledně a pilně, takže práce byla hotová ve skvělém čase. Dělali jeden pokoj hezky po druhém a vzali to opravdu zodpovědně.  Vynesli nábytek z pokojů a vyčistili každý koberec kompletně po celé místnosti. O jiných firmách z doslechu vím, že vyčistí koberec jen kolem skříní nebo jiného nábytku, takže jste během stěhování v průběhu dalšího času překvapeni.

 

Tím chci pochválit tuto firmu, že pečlivě odsouvala veškerý nábytek. Nejen, že jsme byli nadmíru spokojeni s výkonem tohoto týmu, musím také říct, jak nás překvapili z lidského pohledu. Když se dozvěděli, že pojedou pracovat do dětského domova, tak jim firma poskytla firemní trička, klíčenky, propisky a balonky. Když skončili práci, sedli si s dětmi do společenské místnosti a rozdali jim dárečky, které s sebou přivezli. Děti zářily štěstím a radovaly se z jejich pozornosti. To bylo určitě nad rámec.

 

Když děti vstoupily do svých pokojů, nemohly uvěřit, jaká změna je tam čekala. Pokoje s krásně čistými koberci byly ozdobené balonky a u těch nejmenších byli v policích krásní plyšoví medvídci, kteří měli na tričku logo firmy A SERVIS. Nyní si mohou děti hrát na krásně čistých a voňavých kobercích. Velice děkujeme firmě A SERVIS. Nikdy na tento přístup nezapomeneme. V budoucnu se podle toho také zařídíme tím, že budeme jejími stálými zákazníky.

 

Roztoči a alergeny, nevítaní návštěvníci v našich kobercích

 

 

Časem zašlý koberec u mých rodičů potřeboval vyčistit, a také získat nový nádech. Absolutně ztratil barvu, tak jsem si řekla, že bychom jej nechali vyčistit. Rodičům se to moc nelíbilo. Bude se muset stěhovat nábytek a do domu přijdou cizí lidé. Musela jsem je ujistit, že najdu takovou firmu, která se v čištění koberců vyzná a jejíž pracovníci jsou ochotní a milí. Maminka trochu ještě protestovala, ale tatínek mi to povolil. Musel mi dát za pravdu, že je koberec opravdu nehezky špinavý a navíc plný roztočů.

 

 

U nás v kanceláři pravidelně uklízí jeden pán z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., tak jsem se ho na čištění koberců optala. Doporučil mi sám sebe. Čistit koberce umí, protože se tím jejich firma zabývá a navíc prý nejkvalitněji ze všech ostatních čištění koberců v Praze. Tak jsem se s ním domluvila a on dojel i s kolegou k mým rodičům.

 

Doma si to již ohlídali sami. Když jsem je ale po práci navštívila, tak byl domov krásně svěží a koberec zase stejně barevný, jako když jsem byla dítě. Přesně tak si ho pamatuji. Doporučuji tuto firmu, protože nebylo třeba nic moc zajišťovat, jen jsme přestěhovali nábytek a oni pak koberec velmi rychle vyčistili.

 

Vím, že stojí za to, je zkusit. Sám pracovník mi říkal, že není kvalitnějšího druhu čištění, než jejich strojem s kartáčem, protože dokáže odstranit nečistoty jakékoliv rozlohy, tvrdosti i druhu. Rodiče si nestěžovali a naopak si pochvalovali to, jak byli pracovníci milí.