Protiskluzová aplikace PS 111 zabrání uklouznutí!

 

Pád na kluzkém povrchu není nic příjemného, může totiž dojít k nepříjemnému naražení nebo i zlomenině či horším úrazům. Až do nedávna se dalo proti kluzkému povrchu bránit jen těžko. Nyní je to možné a to prostřednictvím speciální protiskluzové aplikace PS 111.

 

Pomáhá zvýšit bezpečnost při chůzi po kluzkém povrchu

Aplikace PS 111 je produkt společnosti NANOServisCZ s.r.o. Jedná se speciální aplikaci, která byla vyvinuta za účelem zvýšení bezpečnosti při pohybu na kluzkých površích, obzvláště za přítomnosti vody. PS 111 je transparentní, bezbarvá aplikace, která nemění vzhled ani vlastnosti povrchu.

 

 

Bez potřeby další obnovy

Protiskluzová aplikace PS 111 není nátěr. Je to unikátní druh povrchové úpravy, která změní adhezní vlastnosti povrchu. Díky této technologii získá povrch protiskluzovou úpravu. Dobrou zprávou je, že si ji udrží natrvalo, resp. po dobu životnosti povrchu jednotlivých druhů podlah. Není ji tedy potřeba po čase obnovovat dalšími nátěry.

 

 

Kde všude aplikace pomůže?

Protiskluzová aplikace PS 111 je vhodná do všech míst, kde je zvýšené riziko výskytu vody a tak i kluzkého povrchu. V domácnostech najdete využití například v koupelnách nebo i v kuchyních. Aplikovat se dá i na povrch okolo bazénu nebo vířivky. Využití najde i v šatnách škol, wellness centrech, veřejných bazénech a plovárnách, ve vstupních halách a vestibulech, v podchodech, v nákupních centrech nebo i na venkovních chodnících. Protiskluzová ochrana je velice důležitá. Ukazují to i statistická čísla. Například v Německu byla provedena studie pro průmyslové provozy, které se zabývají zpracováním masa, ryb a mléčných výrobků. Studie se zaměřovala na výskyt a příčinu nehod. Jasně z ní vyplynulo, že nejčastější příčinou nehod v těchto místech je nevhodná protiskluzová úprava (skluzový odpor byl pod evropskými normami). Obdobné studie byly provedeny i v jiných evropských zemích. Zkoumány byly především nákupní centra, supermarkety, hotely a nemocnice. Výsledky těchto studií byly zcela stejné – hlavní příčinou nehod je nedostatečná protiskluzová úprava! A právě tyto problémy se mohou díky PS 111 vyřešit!

 

Více informací o protiskluzové aplikaci PS 111 a dalších produktech společnosti NANOServisCZ s.r.o. jako je například speciální nátěr ANTI-GRAFFITI najdete na  +420 602 699 236, obchod@nanoserviscz.com, www.nanoserviscz.com