Nenáročné betonové ploty

Pokud nechcete mít s oplocením pozemku moc starostí, zvolte bezúdržbovou cestu ke kvalitnímu okrasnému oplocení a pořiďte si betonový plot. Betonové ploty vám poskytnou na vašem pozemku dostatek soukromí a bezpečí. Jejich konstrukce je dostatečně mohutná, aby přečkala všechny rozmary přírody od velkých dešťů, krupobití, sněhu a mrazu až po silný vítr. Díky vysoce kvalitnímu betonu stálého složení a ocelovým armaturám je betonový plot takřka nezničitelný.

 

Betonové ploty jsou velmi nenáročné na údržbu, lze je jednoduše instalovat i demontovat, mají dlouhou životnost a navíc působí velmi esteticky. Za vzhled betonového plotu je odpovědná dekorativní vrstva plotu. Můžete si tak vybírat betonové ploty s různým designem podle vašeho vkusu. Samozřejmostí je také výběr barevného provedení, betonový plot si můžete pořídit v základní šedé barvě nebo v pískově žluté a také dalších barvách. Ptáte se, kde si betonový plot můžete koupit i vy? Zavítejte na Betonoveploty.net. Tato firma se stavbou betonových plotů zabývá již dlouhou dobu, po kterou nasbírala cenné zkušenosti. Nyní vám tak může nabídnout profesionální služby a zajistí vám kvalitní betonový plot na klíč.

 

Co všechno je tedy třeba udělat, aby kolem domu mohl vyrůst okrasný betonový plot? Základem každého kvalitního plotu jsou pořádné základy. Proto se nejprve pečlivě vyměří umístění plotu a provede se výkop. Do připravených jam jsou potom umístěny plotové sloupky a upevněny ve správné poloze. Jsou-li sloupky plotu na místě, nasune se mezi ně spodní plotový dílec, dorovnají se nerovnosti a naskládají se další plotové desky. Poslední díly mohou mít různý tvar, mohou být ozdobeny také aplikací z jiného materiálu, často se používá dřevo k odlehčení celého plotu. Plotové dílce se potom zajistí proti pohybu a betonový plot je na světě. Svěřte i vy váš plot do zkušených rukou firmy Betonoveploty.net.