Vysoce funkční jímky pro rodinné domy v několika provedeních nabízí EKOPLAST TELČ

Pokud jste vlastníkem rodinného domu, potom možná řešíte nutnost instalace jímky. S touto úlohou vám může pomoci renomovaná společnost EKOPLAST TELČ, která se na nabídku a výrobu kvalitních jímek specializuje již do roku 1991. Chytré a spolehlivé řešení může přinést i vám.

 

 
  

 

Různé druhy pro optimální řešení
jímkaV nabídce společnosti EKOPLAST TELČ najdete hned několik druhů jímek, které se hodí do různých prostředí. Společnost tak může nabídnout optimální řešení pro každého, kdo chce kvalitní a dlouho sloužící jímku. Nejpoužívanějším druhem jsou jímky do země – tzv. podzemní nádrže, které jsou určeny k pro osazení pod terén. Instalace těchto jímek je poměrně snadná – stačí totiž jímku osadit na předem připravenou základovou betonovou desku s rovinností 5mm/2m a obsypat šterkopískem. Dalším rozšířeným druhem jsou pojezdové samonosné jímky – i tyto jímky se osazují pod terén a opět je to poměrně snadné. Tento typ jímek od EKOPLAST TELČ má dokonce certifikát na použití pro pitnou vodu. V nabídce společnosti naleznete také velmi praktické čerpací jímky.

Prvotřídní materiál a další široká nabídka
Všechny jímky od společnosti EKOPLAST TELČ jsou vyrobeny z prvotřídního plastu, takže se vyznačují nejen svou ekologickou nezávadností, ale jejich velkou výhodou je i extrémně dlouhá životnost. Rozhodně tedy stojí za vaši pozornost. V nabídce společnosti EKOPLAST TELČ najdete ale mnohem více. Připraveny jsou pro vás kvalitní čističky odpadních vod, septiky, pískové filtry ale například i vířivé vany, infrasauny nebo bazény.

Kompletní nabídku najdete na www.ekoplast.cz