Nenechte své auto stát u domu nechráněné

 

Uschovat automobil před nebezpečím povětrnostních vlivů a před kroupami je velmi důležité. Pokud nemáte ve svém domě garáž, můžete si na své zahradě nechat postavit garážové stání. Garážová stání jsou většinou dřevěné konstrukce s různými velikostmi i typy střech. Každý z vás si může nechat vyrobit garážové stání takové, aby vyhovovalo vašim potřebám a požadavkům.

 

Nechte si postavit garážové stání přesně podle vašich požadavků
Druhů a typů garážových stání je na našem trhu velké množství. Stejně široká je i nabídka výrobců garážových stání. Bohužel většina výrobců se soustředí pouze na výrobu určitých modelů a nechce dovolit kompromisy ani změny ve výrobě. Vy jste kvůli tomu nuceni si vybrat model, který nemusí tak dokonale zapadat ke stavbě vašeho domu ani struktuře vaší zahrady. Naštěstí je tu společnost Delta Svratka. Tato firma nabízí velké množství typů a rozměrů garážových stání a v případě potřeby vám vyrobí stání přesně podle vašich požadavků.

 

garážová stanígarážová staní

 

Atypická výroba není problém
Společnost Delta Svratka se na našem trhu již velmi dlouho specializuje na stavbu dřevostaveb, zahradních domků, pergol, altánů a garážových stání. Díky dlouholetým zkušenostem a stovkám realizovaných staveb je již firma schopná vyrábět dřevěné stavby té nejvyšší kvality. To samozřejmě platí i pro oblast garážových stání. V tomto oboru nabízí Delta Svratka 3 základní modely. Garážové stání se sedlovou střechou, garážové stání s pultovou střechou a garážové stání se skladem. Všechna garážová stání jsou v mnoha velikostech a tvarových variacích. Pokud by vám ani takto rozsáhlá nabídka nevyhovovala, nabízí vám společnost Delta Svratka realizaci atypické stavby. Atypická stavby je bez příplatků.

 

Kompletní nabídku garážových stání naleznete na www.deltasvratka.cz