Betonové podlahy

Firma Betonové podlahy – Śniegórski je především specialistou v práci s betonem. V Polsku, kde firma vznikla, má desetiletou tradici. Na našem stavebním trhu se s ní setkáváme třetím rokem. Za ten vcelku krátký čas má však za sebou řadu spokojených zákazníků a mnoho metrů čtverečních položených betonových povrchů.

Pan Sniegorski se svými pracovníky pracuje jak v Polsku tak po celém území České republiky. Jsou jim blízké velké projekty výstavby bytových či rodinných domů, nebrání se ale provést i opravu podlahy ve vaší koupelně. Alfou a omegou je pro tuto partu dobře odvedená práce a uznání klienta.  Připravují betonové podlahy pro následnou instalaci podlahového topení či pokládku dlažeb všeho druhu. Také se na tuto firmu můžete obrátit, pokud začínáte stavět dům a potřebujete vylít betonovou základovou desku.

{phocagallery view=category|categoryid=20|limitstart=0|limitcount=0}

Firma pracuje na stavbách či opravách a rekonstrukcích jak interiérů tak venkovních prostor. Svou dovednost uplatňuje při moderní metodě pokládání betonových podlah pomocí čerpadla a následným hlazením. Jak tvrdí sám pan Ing. Sniegórski: „Betonová podlaha od nás, je rovná a hladká jako sklo.“. A musí být. Při dnešním množství společností,  firem a firmiček ve stavebnictví je třeba udržovat kvalitu, pečovat o zákazníka a nabízet mu stále lepší a lepší služby. To v této firmě pochopili a mnohonásobně se jim tato filozofie vyplácí.

 

Že to vše je v dnešní době zvláštností? Snad se to může někomu zdát, ale není nic snazšího, než se přesvědčit, firmu Betonové podlahy – Śniegórski si objednat a pak jen chválit a chválit……:)

{phocagallery view=category|categoryid=16|limitstart=0|limitcount=0}

Betonové podlahy – Śniegórski

Ing.Bartłomiej Śniegórski
polský mobilní telefon: +480 698-620-949
česká mobilní telefon:  +420 608-284-267

betonove.podlahy@gmail.com