Pěnové sklo REFAGLASS zaznamenalo další úspěchy na stavebním veletrhu IBF Brno

Pěnové sklo je revoluční materiál, který v současné době slaví velké úspěchy. Důvod je jednoduchý. Do světa stavebnictví totiž přináší nové možnosti a snadnější práci. Co je REFAGLASS a jaký úspěch má za sebou?

 

 
  
  

Nedávno zaznamenané úspěchy
Společnost Recifa, která je výrobcem pěnového skla REFAGLASS, se svým výrobkem totiž nedávno blýskla na veletrhu IBF v Brně. Podíleli se totiž se na přímém přenosu pasivní dřevostavby v rámci Centra pasivního domu a to v prezentaci – zakládání na pěnovém skle pro veřejnost a za jejich úspěch lze samozřejmě označit i stavbu referenčního domu se společností BAHAL. Společnost Recifa nedávno představila pěnové sklo REFAGLASS i na slovenském trhu, kam se prodalo již celých šest kamionů.

www.penove-sklo.eu

Co je REFAGLASS?
Pěnové sklo REFAGLASS je revoluční materiál, který se dá použít na mnoho způsobů a vždy funguje na jedničku. Pěnové sklo je vyrobeno ze stoprocentně recyklovatelného skla a především díky tomu má hned několik výborných vlastností. První z nich je vysoká efektivita, dále potom vysoká nosnost, nenasákavost, nehořlavost, extrémní odolnost a další. Díky těmto vlastnostem se REFAGLASS řadí mezi nejmodernější a nejefektivnější způsoby izolace staveb. Pěnové sklo REFAGLASS funguje jako teplená izolace základových desek a zároveň funguje jako efektivní drenáž. Pěnové sklo REFAGLASS tak nejenže dům chrání, ale přispívá i ke snížení nákladů na vytápění!

Více informací najdete na www.penove-sklo.eu