Nepodceňujte první dojem

Ceny bytů rok od roku stoupají. Zatímco ještě před pár lety se dal třípokojový byt v krajském městě pořídit za dva miliony, dnes za tuhle cenu s bídou pořídíte garsonku. Stoupající ceny podporuje i zvyšující se poptávka po bydlení v osobním vlastnictví a klesající výstavba nových rezidencí. Volných bytů je jednoduše nedostatek a poptávka převyšuje nabídku.

Hodnotu bytů tvoří nejen zařízení interiéru, technické záležitosti, poloha a logistická dostupnost, ale bonitu zvyšuje i design a stav venkovní omítky. Zejména ta bývá obvykle zanedbávána a přitom u potenciálního kupce tvoří první dojem.

 

Bydlení jako ze žurnálu

Speciální program pro bytová družstva SBD a společenství vlastníků jednotek SVJ, který komplexně řeší péče i skelet, se nazývá Program čistá fasáda. Svému názvu nedělá ostudu. Garantuje údržbu optimálního technického stavu a čistotu, která jde ruku v ruce s ideálním zdravotním prostředím.

Častým neduhem neudržovaných fasád jsou plísně a špína. Skrytý nepřítel má neblahé důsledky na život v interiérech. Projekt programu čistá fasáda vás těchto problémů zbaví jednou pro vždy. Program udrží fasádu domů v perfektním stavu po dobu 13 let. Během této doby se střídají fáze servisu, údržby, umývání a nanášení nátěru. Každý dům může být co šest let jako nový a průběžně jako ze žurnálu.

 

Nezávadnost 20 let

Program je garantován společnostmi KABE Farben a UMYJEMTO. Po této době je díky profesionální péči fasáda schopna nezávadnosti ještě v dalších letech. Nezanedbatelná je také ochrana jedné z vašich největších investic, mezi které patří zateplení. Obecně vzato vstupem do programu získáte samé výhody: záruku bezchybné fasády 13 let, výdaje pod kontrolou, výrazné prodloužení životnosti zateplovacího systému, pravidelné kontroly provedené profesionály, perfektní vzhled vašeho domu, zdravotní nezávadnost a dokonalou funkčnost fasády.

Počítat můžete také s nárůstem hodnoty bytového domu a bytových jednotek v něm. Investice do profesionální péče o skelet se jednoznačně vyplatí. Jen blázínek by nechtěl žít v domě, který vypadá i hezky navenek?