V noci nemusí být na vaší zahradě jen tma

Venkovní svítidla jsou zcela specifickou skupinou osvětlení. Soustředíme se na něho většinou až když je hotový interiér a my zjistíme, že na naší zahrádce nebo domečku by se takové osvětlení hodilo a možná dokonce vyjímalo.

 

 

 

 

Velká možnost výběru a využití
venkovní osvětleníDruhů venkovního osvětlení je opravdu nepřeberné množství. Venkovní osvětlení se dělí do mnoha odlišných
kategorií a záleží pouze na Vás, jaké si vyberete. Záleží také na místě, kde a jak chcete osvětlení využít. Světla mohou být nástěnná- tento druh se montuje přímo na dům a osvětlí jeho blízké okolí. Nebo mohou být volně stojící- tyto světla se umístí na kterékoliv místo na zahradě. Dalšími kategoriemi jsou svítidla solární, která nepotřebují žádný přívod elektrické energie a sloupková svítidla.

Sloupky na vaší zahradu
Venkovní sloupky, jsou zcela specifickou podskupinou venkovního osvětlení, které můžete využít jako orientační venkovní svítidla chodníků, příjezdových cest a parkovišť, ale i jako vhodný doplněk Vaší zahrady. Do této kategori patří také funkční sloupky vybavené zásuvkami na místa, kam potřebujete přívod elektrické energie. Venkovní sloupky ať už k produkci světla nebo na přívod elektřiny naleznete v různých provedeních a cenových relacích, ze kterých si jistě vybere každý.

Kompletní nabídku sloupků k venkovnímu osvětlení naleznete na www.rajsvitidel.cz