Originální technika na mytí oken. Výškové práce, čištění fasád, nano impregnace Praha

 

Minulý rok jsme se s přítelkyní snažili vymyslet mým prarodičům nějaký originální dárek k Vánocům. Napadlo nás, že bychom jim objednali služby nějaké úklidové firmy, která by v jejich domě udělala generální úklid před svátky. Babička by se s ním totiž jinak dřela sama. Letos se jí navíc zhoršilo zdraví, tak jsme nechtěli, aby lezla po žebříku a umývala okna.

 

Přítelkyně dostala v práci tip na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, fasád, výškové práce Praha. Jsou to prý profesionálové s jedinečnou technikou leštění oken. Stačilo se jen podívat na webové stránky na kontakt. Do firmy jsme zavolali a domluvili termín mytí oken a čištění koberců u babičky a dědy.

 

Za dva dny jsme s nimi měli sraz před domem prarodičů. Babička pracovníky A SERVISU provedla po domě. Nejprve si prohlédli všechna okna a koberce. Koberce čistili svojí vyhlášenou strojovou metodou. Největší radost ale měla babička z mytí oken. Později nám popisovala jak okna myli. Nejdříve umyli všechny parapety, rámy a nezapomněli ani kličky. Poté myli prosklené plochy vodou a nějakým nepěnivým saponátem. Následně vše setřeli obyčejnou gumovou stěrkou dosucha. Na závěr okna vyleštili pouze suchou utěrkou, která byla ze 100 % bavlny. Když se jich babička ptala, kde mají nějaká leštidla, tak se dozvěděla, že žádná nepoužívají a hned jí vysvětlili proč. Také jí řekli, že se tato metoda nazývá trik suchého leštění a její okna díky tomu budou déle čistá a lesklá.

 

Když jsme pak prarodiče ještě před Štědrým dnem navštívili, tak jejich dům opravdu zářil čistotou a krásně voněl. Bylo na nich také vidět, jak si takto uklizený dům užívají. Babička o firmě A SERVIS a jejích pracovnících básní ještě teď a my byli rádi, že jsem jim takovým dárkem udělali radost.

 

Čištění zakouřených koberců. Hloubkové tepování Praha

Hledali jsme s přítelem nové bydlení, zatím podnájem, než si pořídíme vlastní. Obcházeli jsme různé byty, ale nic nás nezaujalo, až na jeden krásný byt v centru Prahy. Dispozice bytu, cena a lokalita, vše bylo perfektní. Ale přeci jen to mělo malý háček. Byl to byt po kuřácích a bylo to hodně znát, když se do něj vstoupilo. Pronájem se nám ovšem velmi líbil. Rozhodli jsem tedy, že do něj něco málo investujeme a byt dáme do pořádku tak, aby tam kouř cítit nebyl. Majitel nám nakonec přislíbil, že nám to proplatí, takže nebylo proč váhat.

 

Pustili jsme se do malování a umývání, ale stejně to nebylo pořád ono, došlo nám, že problémem bude také koberec v obýváku, ale měnit jsme ho nechtěli. Rozhodli jsme se zavolat úklidovou firmu. Majitel nám dal kontakt na A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, tepování koberců Praha, se kterou již spolupracoval a byl s ní velmi spokojen. Tenkrát mu pracovníci této firmy umývali okna po rekonstrukcích na domě, ale jejich působnost je mnohem širší. Kromě umývání oken, odstraňování graffiti a výškových prací řeší i hloubkové čištění koberců.

 

 

 

Pozvali jsme si je tedy na čištění. Komunikace s centrálou byla naprosto bezproblémová, byli jsme rádi za jejich flexibilitu a ochotu. Pracovníci A SERVISU přijeli v daný termín. Na čištění si přivezli kotoučový stroj, který připomínal velký kartáč. Koberec napustili chemií, vykartáčovali ho a vzniklou pěnu vysáli turbo vysavačem. Po vysátí byl skoro suchý, měkký. No, jako nový! A hlavně, nebyl cítit kouřem! Celý byt voněl čistotou. Říkala jsem si, jak dlouho to vydrží, jestli se zase nevrátí ten cigaretový odér, ale ne. Jedno vyčištění stačilo a po kouři ani památky, a proto firmě A SERVIS velmi děkujeme a doporučujeme ji dál.