Otvory v podlahách musí být zakryty kvalitními poklopy

Na mnoha stavbách určených pro bydlení nebo pro průmysl vznikají otvory v podlahách. Tyto otvory mohou sloužit pro revizi nebo opravu určitých podzemních prvků. Nesmí ovšem nijak narušovat bezpečnost ani vzhled dané stavby. Pro zakrytí těchto otvorů musíme volit opravdu vysoce kvalitní poklopy, které budou zároveň i dobře vypadat.

 

 

Poklop nesmí překážet a musí být bezpečný
Výroba a montáž poklopů na stavební otvory je velmi specifická. Při jejich výrobě se musí dodržovat složité postupy, aby byl poklop opravdu kvalitní. Velmi kvalitní poklopy na zakrytí stavebních otvorů nabízí společnost ASIO, spol. s r.o.. Poklopy od této společnosti tvoří rám a vana připravená k vybetonování na místě osazení. Rám i poklop jsou vyrobeny z nerezové oceli. Poklop je proti otevření zajištěn šrouby.

pokloppoklap

Poklop, který není vidět
Poklopy společnosti ASIO, spol. s r.o. jsou vyrobeny tak, aby se ještě mohly po usazení pokrýt dlažbou. Zadlažďovací poklop AS-NERO tak můžete obložit stejnou dlažbou, která je i ve zbytku místnosti. Poklop pak téměř nebude vidět. Velkými přednostmi poklopů AS-NERO jsou vysoká únosnost, vynikající těsnost proti vodě i proti prachu, estetičnost, snadná údržba, nízká hmotnost, snadná přeprava, spolehlivost a bezpečnost. Tyto poklopy můžete využít v každém druhu staveb.

Kompletní informace naleznete na http://www.asio.cz/cz/as-nero.