Vířivé vany pro Vaši kvalitní relaxaci

Tělo láskyplně zahalené do hávu tisícíců bublinek, jež Vám pomáhají v odplavení všudypřítomnému stresu – přesně to jsou vířivé vany od společnost Ekoplast. Jediným Vaším úkolem je vybrat si pohodlnou polohu a dovolit bublající lázni, aby odnesla všechno nahromaděné napětí pryč z těla i mysli, a z vířivky poté mohl vyvstat úplně nový člověk.

 

 

Dnes už nejen bubliny
Samotná vířivá vana patří mezi ten největší luxus přímo u Vás doma. To však už dnes nestačí, jelikož moderní doba si žádá víc. Dnes se již ve vířivce můžeme setkat i s DVD přehrávačem a výsuvnými reproduktory. Léta zkušeností s užíváním vířivých van taktéž pomohly výrobcům doladit detaily lázní k dokonalosti, aby byl prostor pro relaxaci maximálně využit.

www.ekoplast.cz

Široký výběr vířivých van
Volit můžete ze 6 odlišných variant vířivých van, které Vám poskytnou dokonalý relax jako v profesionálním relaxačním centru. Vířivky se liší především svou velikostí – záleží pouze na Vás, pro kolik lidí současně si vířivou vanu představujete. Ty největší jsou určené i pro 6 osob. Dále je nutné zvážit počet a rozmístění hydromasážních trysek a další Vaše požadavky.

A pro ty nejnáročnější
Pro ty nejnáročnější se nabízí i vířivky se zabudovaným DVD přehrávačem a dalšími hitech vymoženostmi! Okouzlila Vás spíš luxusní Lotus blue, nebo menší varianta Afrodite? Mnohem více o každé z vířivých van naleznete na oficiálních stránkách společnosti Ekoplast.

www.ekoplast.cz