Ušetřte za elektřinu a nevyhazujte peníze z okna!

Život bez elektriky si dnes již umí představit málokdo. Snad jen zapřísáhlí vyznavači alternativních způsobů života mohou spatřovat v bytí bez výdobytků nejmodernějších technologií svoje kouzlo. Většina populace napříč celým věkovým spektrem využívá elektrickou energií ke svícení, topení a  jako pohon pro nejrůznější elektro a IT zařízení.

Na funkčnost a principiální dodávky si nikdo stěžovat nemůže. Výkony žijí v symbióze s příkony a žádné blackouty nikomu z nás nehrozí. Jedinou proměnnou v čase, o které je možné licitovat, jsou dodavatelé a ceny za kilowatthodiny. Ty tam jsou doby, kdy vládl energetice monopol a řadový klient neměl na výběr. Dnes je tomu naštěstí jinak.

 

Každý si může vybrat

Heslo „zákazník, náš pán“ platí i v tomto odvětví. Porovnat ceny elektřiny dnes lze napříč dodavateli online formou. Nemusíte nikam chodit, nikoho se doprošovat, ani se cítit provinile, že chcete platit tu nejvýhodnější sazbu. O vašich penězích si můžete rozhodovat sami.

Jak ušetřit za elektřinu? Najít možné úspory a nejlepšího dodavatele pomůže rozhraní Elektřina.co, které skrze svůj webový portál dokáže propojit srovnávače a kalkulátory, aby vyfiltroval tu nejlepší individuální nabídku. Samozřejmě se počítá s tím, že klient již nějakého svého dodavatele má, portál ale dokáže krok za krokem navést, jak dodavatele změnit.

 

Jak ušetřit?

V případě, že patříte mezi ty, kteří již nechtějí bezhlavě platit tisícové faktury „za šťávu“ a chtějí si umět zmapovat tržní ceny, neváhejte se na Elektřina.co obrátit. Vypočítat úsporu energie  orientačním způsobem zvládne průměrně zdatný uživatel internetu během pár okamžiků. Krom toho je možné provést akční srovnání s konkurencí a podle toho se rozhodnout, která varianta se vám bude lépe hodit.

Elektřina.co umí srovnat dodavatele elektřiny a informuje občany ČR o aktuálních sazbách za MWh. Pro rok 2020 se odvíjí od 1,49 kWh a odběr od 12 korun za měsíc.