Plastová zatravňovací dlažba nabízí chytré řešení pro každou zahradu

Zima pomalu klepe na dveře a práce na zazimování zahrad vrcholí. Začíná období klidu, během kterého můžete přemýšlet, co s vaší zahradou bude v příští sezoně. Pokud si chcete zahradu vylepšit, máme pro vás jeden tip – jmenuje se plastová zatravňovaní dlažba. Dlažbu na českém trhu nabízí společnost Transform.
Rychle a bez námahy

Co je plastová zatravňovací dlažba a proč uvažovat o jejím pořízení? Zatravňovaní dlažba je vyrobena z materiálu TRAPLAST, který má hned několik jedinečných vlastností. Díky tomuto materiálu je tloušťka dlažby pouhých 40–60 mm, což minimalizuje potřebu složitých zemních prací před pokládkou. Díky jedinečnému materiálu je dlažba také velmi lehká – dokonce 4x lehčí než beton! Díky nízké hmotnosti se s dlažbou také velmi lehce manipuluje.

Přesnost a trvanlivost

Plastovou zatravňovaní dlažbu oceníte hned několikrát. Její první skvělou vlastností je, že nenavlhá. V létě tak neodebírá zeleni potřebnou vláhu a zatravněné plochy jsou opravdu zelené. V zimě dlažba nepřemrzá a nemusíte mít obavy ani z popraskání. Další výbornou vlastností je snadná opracovatelnost. Díky tomu si můžete vytvořit i náročné okrajové tvary, například kolem kanalizačních šachet, uzávěrů vody, sloupů veřejného osvětlení apod. s naprostou přesností. Dlažba je také ideální pro zpevnění příjezdových cest, dvorů, ale i parkovišť a odstavných ploch. Pro místa, která jsou zatížena pouze osobními automobily je připravena speciální Dlažba Lite, která má tloušťku pouhé 4 cm.

Skvělá cena

Plastová zatravňovací dlažba poráží ostatní i v ceně, která začíná na neuvěřitelných 71Kč za dílec 60x40x4 cm!

Více informací o plastové zatravňovací dlažbě i dalších produktech společnosti Transform naleznete na www.recyklace.cz.