Zahradní domek se vyplatí i na vaší zahradě

 

Máte rádi posezení na vaší zahradě v krásných letních dnech? Grilujete často, ale pro veškeré potřeby na grilování musíte stále chodit do domu. Trápí vás nárazové přeháňky, které vás ze zahrady vyhání do domu? Všechny tyto problémy můžete hravě vyřešit, pokud si na svou zahradu necháte postavit zahradní domek.

 

Může se využívat hned pro několik účelů
Využívání zahradního domku záleží na jeho kvalitě a velikosti. Existuje mnoho druhů zahradních domků. Některé mohou sloužit pouze jako skladovací místnosti pro zahradní nábytek a příslušenství na grilování. To se týká především menších zahradních domků. Větší zahradní domky mohou sloužit i jako prostor pro posezení mimo dům i v případě špatného počasí. Mohou být vybaveny i terasou. Vše záleží na jeho kvalitě a hlavně na kvalitě výrobce. Jestli chcete vybírat z opravdu široké nabídky kvalitních zahradních domků, volte společnost Delta Svratka.

 

zahradní domekzahradní domek

 

Kvalitní a pečlivá výroba v mnoha druzích
Základem zahradních domků společnosti Delta Svratka je využití kvalitního smrkového dřeva. Síla stěny může být 28mm nebo 33mm. Se silou stěny 33mm jsou v nabídce zahradní domky Laura, Cindy, Tina, Bela, Relax a Luka. U stěny o síle 28 mm můžete vybírat domkyLaura, Cindy, Relax, Luka, Claudia nebo Zita. Každý z nabídky zahradních domků má originální velikost i vzhled. Také řešení střechy je odlišné. Ovšem vždy se jedná o srubovou konstrukci pomocí křížového spoje. Pokud vám nebude vyhovovat žádný z nabízených modelů, je možné vyrobit zahradní domek přesně podle vašich požadavků. Volba je na vás.

 

Kompletní nabídku zahradních domků i ostatních druhů dřevostaveb naleznete na www.deltasvratka.cz