Finská sauna na míru jako prevence nachlazení

Pokud přemýšlíte nad tím, co vám ještě v rodinném domě, respektive na zahradě chybí, pravděpodobně je to sauna, která má navíc pozitivní dopad na zdraví. Pravidelný pobyt v sauně podporuje schopnost výkonu, odstraňuje migrénové bolesti, potlačuje nervozitu, klid a nechutenství. Pamatujte však, že není sauna jako sauna, a proto je nezbytné zaměřit se na její parametry a vlastnosti. V následujících řádcích vám představíme luxusní sauny, které se stanou i designovým doplňkem.

Sauny se mohou nacházet jak na zahradách, tak i v interiérech. Záleží na tom, jakou variantu zvolíte. Velice zajímavé jsou vestavěné sauny na míru. Jestliže máte dostatek prostoru na zahradě, rozhodně zvolte venkovní variantu.

 

Finské sauny a jejich přednosti

Pokud se vám zamlouvají atypické sauny, žádný problém, protože se vyrábí i na míru, aby vyhovovaly vašim potřebám a požadavkům. Stačí jen najít doma vhodné místo, kam se taková sauna dokonale hodí. Jestliže si nevíte rady, pozvěte si odborníka, jenž vám s výběrem prostoru pomůže.

Sauny na míru vyrábí například společnost Finská sauna – Horavia s.r.o., která vám před výrobou nejprve zpracuje virtuální prohlídku, abyste si dokázali představit, jak bude výsledek vypadat. Po odsouhlasení se pustí do realizace.

 

Každá sauna je jedinečná

V případě individuální výroby máte jistotu, že vaše sauna na míru bude jedinečným kouskem, který nebude mít ani váš soused. Do projektu se navíc promítnou vaše specifické požadavky, takže vám sauna bude vyhovovat po všech stránkách.

Co se týče vyhřívání, zvolit můžete ze dvou variant. Buď se vám nabízí bezstarostné elektrické topidlo, nebo můžete sáhnout po klasických kamnech na dřevo, ovšem jsou náročnější na údržbu.

V neposlední řadě si vyberete různé doplňky a dekorace či rafinované osvětlení pro navození romantické atmosféry.