Pořiďte si stylové dřevěné dekorace do interiéru

Je váš domeček dřevostavbou nebo ji právě dokončujete? Dřevo je jedním z nejkrásnějších a nejpřírodnějších materiálů, a pakliže jste si jej zamilovali, jistě jej chcete vídat také v interiéru. Do dřevostavby bezesporu patří vybavení ze dřeva, a to nejen nábytek, ale třeba také doplňky.

 

Hledáte-li moderní dekorace ze dřeva, pak pro vás máme několik tipů. Našli jsme naprosto úžasné krabičky, skříňky, šperkovnice, fotorámečky a jiné předměty, jež jsou právě z tohoto materiálu a zaručeně k vám do dřevostavby zapadnou.

 

Na e-shopu www.harasim.info je právě k dostání nová kolekce dřevěných doplňků do interiéru v šedivých nebo béžových odstínech s elegantními nejrůznějšími motivy, ornamenty a vzory. Hodí se do všech typů domácností, ať už moderního bydlení či interiéru ve venkovském či romantickém stylu. Poslouží tedy rovněž jako provence dekorace apod.

 

Fotorámečků není nikdy v žádné domácnosti dost. Postavte si je třeba na poličku.

 

Originální provedení třech fotorámečků ozvláštní každou poličku. Nebo si pověste fotografie místo obrazu.

 

Využijte elegantní krabičky a skříňky na šperky a bižuterii. Snad každé dámě přijdou vhod.

 

Dřevěné krabičky ve tvaru srdce s jemnými květinovými vzory najdou v každé domácnosti uplatnění.

 

Dekorace ze dřeva jsou rovněž velice žádné v období Vánoc. Na e-eshopu můžete pořídit také dřevěné vánoční dekorace, které vypadají na stromečku a v interiéru velice přirozeně. Dále máte možnost pořídit nejrůznější závěsy či zápichy ze dřeva ve tvaru srdce, květinek, ptáčků, motýlků a jiné. Stačí je pověsit a ihned máte velice stylovou ozdobu. Plastové květináče ozvláštněné zápichem rovněž dostanou nový šmrnc.

 

Na internetových stránkách Harasim velkoobchod můžete pořídit i řadu dalších nádherných dekorací, nejen ze dřeva, ale i jiných materiálů, jako je sklo, plast, textil atd. Podívejte se na stránky a vyberte si něco krásného.