Při výběru plastových oken se spolehněte na výrobce se zkušenostmi

Plastová okna jsou pro mnoho z nás velkou investicí, od které očekáváme dlouholetou spolehlivost a hlavně značné úspory za vytápění. proto je třeba, aby nová plastová okna měla vysokou úroveň kvality. Vždy je lepší se spolehnout na kvalitní a prověřené výrobce, než kupovat pomyslného zajíce v pytli u mladých a nezkušených výrobců. Chcete vědět, kde najdete zkušené výrobce?

 

BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. se řadí mezi nejzkušenější
Společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. není na trhu s plastovými okny žádným nováčkem, ale naopak zkušeným matadorem. Plastová okna totiž vyrábí a montuje již od roku 1995. Svým zákazníkům tedy může nabídnout téměř dvacetileté zkušenosti v tomto oboru. Díky mnohaletým zkušenostem může firma vycházet vstříc vašim potřebám. Ať už se vaše požadavky budou týkat atypických tvarů oken nebo variabilního financování. Stačí se domluvit. Společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. má působnost po velkém území naší republiky. Takže pokud budete hledat plastová okna Praha, Kladno, Rakovník, Most, Turnov, Litoměřice i Kadaň, můžete se na ně klidně obrátit.

 

Plastová okna jsou vyrobena z kvalitních německých profilů
Základem pro výrobu plastových oken jsou kvalitní profily a kvalitní skla. Společnost BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. pro výrobu plastových oken využívá vysoce kvalitní plastové profily německé značky VEKA, která je evropskou špičkou v tomto oboru. Okna jsou osazována také izolačními dvojskly a trojskly. Plastovými okny výroba rozhodně nekončí. Můžete si zde objednat také zimní zahrady nebo plastové vchodové dveře.

 

Kompletní sortiment naleznete na www.bohemiaplast.cz