Sháníte kvalitní interiérové parapety? Obraťte se na D&L mont s.r.o.

ParapetExtern

Firma D&L mont s.r.o. byla založena již v roce 1995 a to jako sdružení dvou fyzických osob. V roce 2008 pak proběhla změna na společnost s.r.o. Firma D&L mont s.r.o. se specializuje hlavně na prodej a montáž bezpečnostních dveří, interiérových dveří, okenních fólií a mechanických zabezpečovacích systémů oken a dveří. Dále dodávají okenní parapety, žaluzie a dokonce i sítě proti hmyzu.

Proč zrovna D&L mont s.r.o.?

Díky svým dlouholetým zkušenostem si tato firma získává mnoho spokojených zákazníků a to je určitě její velké plus. Mezi ty další pak jistě patří i její odborně vyškolení pracovníci, servisní technici a administrativní pracovníci. Pro celou firmu v tomto složení je spokojenost zákazníků maximálně důležitá. Nemusíte se proto bát, svěřit se jim do rukou.

Interiérové parapety

V nabídce naleznete interiérové parapety značky ALFASILL a ALLWOOD. Parapety ALFASILL jsou známé svým plastovým komůrkovým jádrem. Velmi odolné jsou proti vodě a vlhkosti, mají dostatečnou mechanickou pevnost a prosperují barevnou a tvarovou stálostí. Nechybí ani dobré tepelné a izolační vlastnosti.  Naproti tomu stojí parapety ALWOOD s dřevotřískovým jádrem, vysoce odolné proti poškození. Nechybí u nich ani široká barevná škála spolu s tvarovou a barevnou stálostí. Tak který?

Alfasill         Allwood

Nevíte jaký vybrat? Specialisté pomohou.

Pakliže se tedy stále nemůžete rozhodnout, požádejte o radu odborníky z firmy D&L mont s.r.o. Ti Vám zajisté velmi rádi pomohou a poradí. Určitě nebudete litovat.

Pro více informací navštivte www.dlmont.cz.