Představujeme TOP novostavby a pozemky v Praze!

Pokud se rozhodujete o tom, že se přestěhujete do Prahy, měli byste více než v jiných případech uvažovat nad výběrem místa. Pravda je, že některé pražské čtvrti mohou nabídnout více než ostatní. V tomto článku vám představíme ty nejzajímavější projekty novostaveb a dáme i tip na pozemky na velmi lukrativních místech.

 

Kde je možné koupit pozemky vhodné pro výstavbu rodinného domu

Jestliže chcete bydlet v rodinném domě, rozhodně je lepší, pokud si koupíte pozemek a zrealizuje vlastní projekt. Kupovat starší dům, to totiž může přinést jen problémy. Naším tipem pro vás jsou pozemky Počernice. Nacházejí se ve stavební lokalitě Praha 9 Počernice. V současné době je v nabídce celkem 62 stavebních parcel s plochou od 302 m2 až po 903 m2. Možné je i spojit dva pozemky dohromady. Lokalita nabízí klid a současně dobré spojení s městem a díky tomu je ideálním místem pro spokojený rodinný život ve spojení se všemi vymoženostmi velkoměsta. Stavba zde má jen dvě podmínky – dům může mít maximálně 2 patra a zastavěná plocha musí být od 100 do 215 m2.

 

Projekty, které mohou nabídnout více

Na území hlavního města vzniká v současné době celá řada nových projektů – některé nad ostatními vynikají kvalitou i architektonickým zpracováním. Příkladem takové novostavby v Praze je Ecocity Malešice II. Jedná se o ekologickou stavbu, která rezidentům nabízí nízkoenergetické bydlení s úsporou až 85 % oproti klasickému bydlení. V nabídce jsou moderně řešené byty a výhodou lokality je blízké spojení s přírodou. Další atraktivní byty v Praze jsou k mání díky projektu Panorama Kyje VII. Tvoří ho 3 super moderní budovy, v nichž se nachází celkem 96 prostorných bytů. Do třetice je záhodno zmínit projekt Vilapark Jesenice. V rámci něj vzniklo 18 luxusních rodinných domů, které jsou dokonalou ukázkou moderní architektury a chytře řešeného prostoru.