Římské rolety – funkční i módní

Římské rolety jsou oblíbeným typem stínící techniky ze dvou důvodů – vysoká funkčnost a atraktivní vzhled. Pokud chcete osvěžit svá okna ale i balkónové dveře, měly byste o nich začít uvažovat. Jaký je výběr?

 

 

 

Římské rolety to je atraktivní vzhled spojený s funkčností
Římské rolety jsou velmi příjemným společníkem každé domácnosti. Vyznačují se v první řadě velmi zajímavým designem. Nenavíjí se totiž jako klasické rolety, ale skládají se vzhůru, nařasením tak vytváří v interiéru jedinečnou atmosféru. Díky tomu jsou také vysoce funkční – dokáží zabránit nepříjemnému průniku ostrého světla do interiéru.

Snadná údržba i ovládání rolet
Velkou předností římských rolet je jejich velmi jednoduchá údržba i ovládání. Rolety je možné prát, takže je budete mít vždy čisté. Stačí se vyprat pouze jednou za čas a nemusíte mít žádné obavy, že rolety ztratí svou barvu. Římské rolety se ovládají buď pomocí řetízku, ale je možné je ovládat i pomocí motorového pohonu s dálkovým ovládáním . Novinkou na českém trhu jsou bateriové motory, které nepotřebují přívod elektrického proudu.

www.rolrols.cz

Variace vzorů a barev rolet
Římské rolety je také možné mít v mnoha zajímavých designech. Vybrat si můžete ze široké palety motivů a barev. Záleží jen na vás a vašem vkusu. Buďte si jistí, že římské rolety změní váš interiér v luxusní místo s moderní atmosférou. Právě díky velkým možnostem provedení je možné římské rolety instalovat téměř kamkoliv. Hodí se do všech pokojů bytů nebo domů, ale své využití najdou i v kavárnách, restauracích i kancelářích – zkrátka všude tam, kde se chcete cítit dobře!

K designovým roletám doplňte Váš interiér luxusním povlečením z pravé bavlny http://www.stella-ateliers.cz/povleceni-lozni-pradlo/lozni-pradlo.

Objevte kouzlo římských rolet. Nabídku najdete na www.rolrols.cz.