Přemýšlíte o opravdu elegantním bydlení v přírodě? Vsaďte na roubenky!

 

Jestli vaším sem není bydlení v rušném velkoměstě, ale naopak v přírodě, klidu a čistotě, měli byste také podle toho vybírat styl bydlení. Do přírody se přímo nehodí moderní nebo futuristické stavby, ale stavby, které jsou v souladu s přírodou. Například tradiční dřevostavby roubenky nebo poloroubenky. Součastní stavitelé dřevostaveb už se v mnoha případech specializují jen na moderní druhy, ale najít se dají i specialisté na klasické roubenky.

 

Jedním z takových specialistů je firma Roubenky Roubal

Specialistů na klasické dřevostavby již u nás mnoho není, ale najít se dají i velcí profesionálové v této oblasti. Mezi takové společnosti se řadí například i Roubenky roubal, firma s dlouholetou tradicí a hlavní specializací na roubenky, poloroubenky a klasické dřevěné chalupy a chaty. V této oblasti může nabídnout dlouholeté zkušenosti a velké množství realizovaných zakázek. Postará se dokonce o výstavbu roubenky na klíč.


 

Jak probíhá výstavba roubenky na klíč?

Výstavba roubenky na klíč probíhá ve čtyřech základních etapách. První z nich je nejdelší, ačkoliv prakticky není vidět. První 3-4 měsíce totiž firma řeší veškerá stavební povolení a další potřebné administrativní úkoly. Dále následuje proces zemních a terénních prací, včetně vytvoření základové desky a hrubé stavby. Doba je přibližně 1-1,5 měsíce. Tuto fázi je vhodné realizovat na podzim, aby desky přes zimu přemrzla. Na jaře začíná třetí fáze, dokončení celé stavby. V této fázi může být zakomponováno také vybavení interiéru roubenek pomocí dobového nábytku a doplňků. Tato fáze také trvá přibližně 1,5 měsíce. Poslední fází jsou terénní úpravy kolem domu, tedy na vaší zahradě. Pokud hledáte inspiraci, můžete si v Krkonoších prohlédnout komplex roubenek, které byly již společností Roubenky Roubal realizovány.

 

Detailní informace najdete přímo na www.roubenkyroubal.cz