Problém zateplených fasád panelových domů, výskyt plísně na neosluněných stranách, Sanace Brno

Bydlíme v panelovém domě, a s nájemníky jsme se domluvili, že využijeme nebytové prostory v suterénu k různým aktivitám. Jsme dobrá parta, ale už si nechceme dělat nepořádek při oslavách doma. Nápad dobrý, ale v místnostech byla na zdech plíseň a bylo potřeba ji nejdříve odstranit. Jak tedy na to? Ti zdatnější v tom měli ihned jasno.

 

Skoukli na internetu pár firem, vytiskli a další schůzka již probíhala v rušné diskuzi. Shodli jsme se na firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. a jejich nabízené odstranění plísní, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Brno.

 

Pověřili jsme dva zdatné „ chlapce „ a vyjednávání začalo. Přinesli návrhy, kalkulaci i možné volné termíny. Vše šlo jak na drátku. Domluvili jsme termín a jeden problém vyvstal. Pouze náš děda měl volno. Pro zaměstnance to nebyl problém. My předali klíče a vše probíhalo už bez nás, s dědovým dohledem.

 

Měli jsme štěstí na velmi solidní firmu a s ještě solidnějšími zaměstnanci. Firma opravdu vystupuje velmi profesionálním chováním zaměstnanců, jak lidsky, tak i k práci. Povrch, který měl být ošetřen nátěrem LSG nejprve perfektně zbavili plísní a mechanicky očistili. 

 

 

 

Očištěný povrch krásně opravili a zatřeli téměř stejnou barvou v odstínu, která byla původně na zdi. Naše obavy, že budou stěny flekaté, byly naprosto zbytečné. Opravdu krásně opravené zdi od plísní. Po jejich práci nebylo téměř na zdi nic poznat, že by se přetírala.

 

Po natření nechali zdi proschnout do druhého dne. Druhý den přišli na důkladně proschlé zdi aplikovat protiplísňový nátěr LSG . Děda měl plný dozor, cítil se důležitě a jeho informace si pak všichni vyslechli v již opravené naší společné místnosti. Děda samozřejmě ze zaměstnanců tahal různé informace a zjišťoval co všechno jejich firma nabízí za služby.

 

Zjistil, že i odstraňují graffity, čehož jsme se hned všichni chytli. Ty nevzhledné čmáranice pouličních vandalů máme na našem domě kolem dokola dost a dost a s firmou jsme se domluvili na jejich odstranění. Tuto firmu budu vřele doporučovat všem, neboť jsou to pracanti, kteří svoji práci dělají poctivě. Přeji firmě A SERVIS LIPKA hodně spokojených zákazníků, mezi které patříme i my.