Dřevěné jednolůžkové postele se hodí pro děti i dospělé

Postele z masivu jsou všeobecně velmi oblíbené nejen u nás, ale i v zahraničí. Není divu. Tento kvalitní a přírodní materiál je krásný, dlouho vydrží, snadno se udržuje, není úplně tvrdý, je příjemný na dotek a hodí se do drtivé většiny interiérů. Jestliže se rozhodnete pro kvalitního výrobce, který postel umí vyrobit tak, aby nevrzala a byla pevná, stabilní, máte vyhráno. A právě takového výrobce postelí najdete na spime.cz.

 

Z jakého dřeva bude vaše jednolůžková postel vyrobena?

Jestliže vás zajímá jednolůžková postel z masivu, ta, kterou můžete koupit na spime.cz, bude vyrobena z kvalitního dřeva o síle 2,8 cm. Za příplatek je možné koupit si i jednolůžkovou postel o síle dřeva 4 cm. Jednolůžkovou postel můžete využít jak pro děti, tak pro seniory, u nichž je možné nechat udělat zvýšený sed pro příjemné a jednoduché vstávání.

Postele z masivu jsou zde vyráběny z průběžné lamely, nejčastěji z dubu a buku, a jsou ošetřeny 100 % přírodním olejem do společnosti Biofa nebo Osmo.

Aby byla uspokojena co největší poptávka zákazníků, můžete vybírat z mnoha typů i barevných provedení.

 

Rozkládací postele z masivu

Jednolůžko z masivu může být buď klasické – jednoduché, ale stejně tak může být užitečnější rozkládací. Je ideální všude tam, kde máte málo místa a občas potřebujete o lůžko navíc. Třeba když k vám přijde na přespání kamarád dětí, bratranec nebo sestřenice.

K dostání jsou k těmto postelím i speciální rozkládací matrace. Součástí postele je i úložní prostor, který je dostupný kdykoli, ať už je postel složená nebo rozložená. Rozložením získáte o jedno plnohodnotné lůžko navíc, nejde o „přistýlku, přídavné lůžko“ nebo cokoli jiného.

Vše si můžete prohlédnout na spime.cz nebo v kamenné prodejně matrace Plzeň, Ostrava nebo třeba Brno.