Odpad na staveništi už vás nemusí trápit

 

Při stavbách nových objektů nebo i při rekonstrukci těch starších je jasné, že vznikne velké množství odpadu. Bez odpadu to prostě nejde. Ačkoli pokud je už odpadu více, nastávají problémy. Suť a ostatní odpady se hromadí a začínají překážet. V takovém případě na nic nečekejte a nechte vše odvézt společností odpady Jiří Boček Praha.

 

Odvoz kontejnerem kdykoli a po celé Praze a okolí
Pro odvoz odpadu a suti nabízí společnost odpady Jiří Boček Praha možnost objednání kontejneru. Kontejnery mohou být mnoha velikostí s objemem 3 -11 m3 pro každého. Kontejnery od této firmy jsou přistavovány v rekordně krátkých dobách s minimálními čekacími lhůtami. Nezáleží na tom, zda je všední den, víkend nebo státní svátek. Kontejnery u společnosti odpady Jiří Boček můžete objednávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Standardní doba pro ponechání kontejneru na místě je u většiny firem jeden den. Kontejnery Jiří Boček jsou ale standardně přistaveny po dobu dvou dnů. Samozřejmě, že tato doba lze po vzájemné dohodě prodloužit. Obyvatelé Prahy 6 se mohou těšit také na nabídku zvláštních slev.

 

kontajner

 

Přistavení je okamžité, ale tím služby nekončí
Další velkou výhodou společnosti Odpady Jiří Boček je fakt, že objednané kontejnery vám budou přistaveny na místo určení ještě v den objednání. Toto pravidlo platí pro všechny pražské části i pro její přilehlé vesnice v blízkém okolí. Suť, zeminu a odpady můžete zlikvidovat okamžitě, ještě než vám začne překážet. Při odvozu komunálního odpadu a stavební suti je Jiří Boček spolehlivým partnerem. Na tuto firmu se ovšem můžete obrátit i s jinými požadavky. Nemusí vám věci pouze odvážet, ale může je také přivézt. Zajišťuje také dovoz stavebního materiálu jako například písek, štěrk, beton a další.

 

To ještě pořád není vše
Aby toho nebylo málo, tak vám odpady Jiří Boček nabízejí ještě další služby. U této firmy si totiž můžete objednat také zemní, výkopové a vyklízecí práce. Všechny druhy jak v ručním, tak ve strojním provedení. Vykopanou zeminu a odpad firma odveze na skládku a doručí vám písemné potvrzení o jeho řádné likvidaci. 

 

 

http://www.bocek-odpady.cz/