Koberce vyčištěné firmou „Tepování Brno“ Vám zajistí nejvyšší komfort

Jsem provozní domu pro seniory. Starám se o to, aby byl zajištěn bezproblémový chod zařízení. Mám za úkol zajistit také to, aby se u nás naši klienti cítili příjemně. Proto se snažím vybírat nejkvalifikovanější personál, který se bude k seniorům chovat s úctou a laskavostí. Musím zařídit, aby se v prostorách domu žilo příjemně a důstojně. Chceme, aby místnosti, které senioři obývají, byly útulné. Útulnost dobře navozují koberce, které jsme tedy rozmístili do všech pokojů.

O koberce je nutné také dobře pečovat. Nemůžeme riskovat, že by se v nich usadili prachoví roztoči a jiné alergeny, které by mohly škodit zdraví obyvatelům domu. Pravidelně koberce luxujeme, ale je nezbytné zajistit občas i jejich vyčištění. V tomto bodě spolupracujeme s firmou A SERVIS LIPKA, mechanické čištění koberců a sedaček Brno, která dokáže zajistit služby na vysoké úrovni. Vždy k nám posílá zaměstnance, kteří jsou spolehliví a k našim klientům velice vstřícní.

Pracovníci A SERVISU aplikují na koberec čisticí chemii, která spolehlivě zlikviduje veškeré alergeny a poradí si i s nečistotami. Protože chemii nechají několik minut působit a potom ji strojem s rotačním kartáčem důkladně zapracovávají dál hluboko do koberce, mohou odstranit i špínu usazenou v samotné struktuře. Chemie na sebe nečistoty naváže a kotoučový stroj je dostane na povrch, odkud je už jen stačí odstát.

Naše koberce jsou po tomto čištění vždy dokonale čisté, příjemně voní, vlákna koberce jsou vlivem práce vysokotlakého vysavače načechraná. Naši klienti jsou vždy z prováděných prací nadšení, se zaměstnanci A SERVISU si v průběhu čištění povykládají a sledovat to, jak se vám koberec před očima proměňuje a nakonec nabude na objemu, je vždycky zážitek. A konečně, kdo by se necítil příjemně v místě, kde je o vše perfektně postaráno, dokonce i o koberce.

 

Graffiti a řešení jeho odstraňování, zajištění prevence

Dobrý den,

ráda bych se podělila o svou velmi příjemnou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, odstraňování graffiti Brno, čištění fasád. Roky si od jejích pracovníků necháváme umývat okna a čistit koberce, ale letos jsme byli nuceni vyzkoušet i službu odstraňování graffiti Brno. Nikdy by mě teda nenapadlo, že tuto situaci budeme muset s manželem někdy řešit, protože náš dům rozhodně není v centru, ale sprejeři, jak se zdá, úplně všude.

 

 

 

Když jsme tu hrůzu na našem domě viděli, hned jsme naštěstí věděli, na koho se obrátit, protože jsme s A SERVISEM měli jen ty nejlepší zkušenosti a věděli jsme, že se zabývá právě i odstraňováním graffiti. Takže jsme hned zavolali na centrálu a s pracovníky jsme se domluvili na nejbližším termínu, kdy k nám mohou přijet a situaci vyřešit. Když přijeli, tak graffiti odstranili a ještě zeď natřeli barvou, aby vypadal opět dokonale a po graffiti nezbyla ani ta nejmenší památka. Potom jsme si od nich ještě pro jistotu nechali celý dům natřít antigraffitovým nátěrem, po kterém jde nově vzniklé graffiti mnohem snáze dolů.

 

Pro kvalitní servis bychom chtěli A SERVIS všem vřele doporučit, protože má opravdu profesionální, vstřícné a slušné zaměstnance, kteří si dokážou poradit s úplně každým problémem. Ceny služeb nejsou ani příliš vysoké, když vezmu v potaz, že svou práci vždycky odvedou perfektně a neměli jsme s nimi nikdy žádný problém, termíny vždy rovněž dodrželi. K věcem v domě jsou při čištění vždy opatrní a nikdy nic nezničili, takže mě skutečně nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *