Jak mají vypadat moderní obklady a dlažby?

 

Velké množství obchodů s keramickými obklady a dlažbami se bohužel nesnaží svůj sortiment přizpůsobovat moderním trendům v architektuře. Obchody stále spoléhají na „staré a osvědčené“ druhy obkladů a dlažeb, které už do moderní architektury prostě nepatří. Jednou z mála výjimek je e-shop keramikahasek.cz. tento e-shop s obklady a dlažbami se řadí mezi největší prodejce tohoto zboží na našem trhu. Svůj sortiment neustále doplňuje a obohacuje o nové vzory a modely světových i tuzemských výrobců.

 

Stylové barvy v moderních formátech. Tak mají vypadat dnešní obklady a dlažby

Dnešní trendy pro obklady a dlažby hovoří jednoznačně. V jednoduchosti je síla. Místo přehnaných variací a kombinací barev a designů se raději spoléhejte na jednoduchost. Správně nakombinované jednoduché obklady a dlažby dodají každému interiéru vkus, eleganci a také luxus. Není potřeba experimentovat, ale spíše se zamyslet. Moderní obklady a dlažby nabízí tuzemští i zahraniční výrobci v mnoha sériích. Na keramikahasek.cz je samozřejmě najdete. O jaké se například jedná?

 

Zahraniční výroba – La Faenza v sérii Studio

La Faenza se řadí mezi neprestižnější italské výrobce keramických obkladů a dlažeb, který na trhu působí již více než 130let. Vždy se snaží sledovat moderní trendy v architektuře a měnit podle toho i svůj sortiment. Důkazem je i La Faenza série Studio. Vybírat můžete z deseti barev obkladů o velikosti 20x60cm. Díky menšímu množství spár má obklad možnost vyniknout. Kombinovat můžete obklad také s listelami, bombáty, nebo dekory. Také dekory jsou velmi moderní. Nejedná se totiž o klasicky tvarované dlaždice, ale vzorem pro jejich design bylo puzzle. Spára tedy není rovná, ale zaoblená. Jednotlivé díly do sebe samozřejmě skvěle zapadají.

 

Více modelů moderních obkladů a dlažeb zahraničních i českých výrobců naleznete na www.keramikahasek.cz.