Garážová vrata od Altomy se hodí ke každému objektu

Potřebujete svou garáž u domu nebo vašeho komerčního objektu vybavit kvalitními garážovými vraty? Chcete volit prodejce, který ve svém sortimentu má pouze vysoce kvalitní modely vrat a zároveň nabízí montáž, servis a poradenství? Jestli ano, tak neváhejte a obraťte se na společnost Altoma. Jejich sortiment a nabídka služeb vás jistě překvapí.

 

Altoma se spoléhá pouze na silné výrobce
Aby mohl být zákazník maximálně spokojený, musí dostat pouze výrobky té nejvyšší kvality. Proto má společnost Altoma ve svém sortimentu garážová vrata od firmy Hormann. Tato firma v oboru absolutní evropskou jedničkou a její garážová vrata jsou uznávanými produkty. Společnost Altoma je v České republice na prodej garážových vrat Hormann opravdovým specialistou.

 

garážová vrata

 

Široký sortiment a mnoho dalších služeb
Sortiment garážových vrat u Altomy obsahuje všechny druhy garážových vrat a systémů společnosti Hormann. Vybírat můžete garážová vrata sekční, rolovací, posuvná nebo výklopná. K vratům si můžete také vybrat manuální nebo motorové ovládání na dálku. Nechybí ani široká nabídka náhradních dílů a doplňků, které jsou k vratům Hormann třeba. Pro zákazníky a klienty je připraven NONSTOP servis, ve kterém jsou pracovníci ochotni okamžitě vyřešit váš daný problém nebo požadavek. Nechybí ani odborníci, kteří jsou připraveni provést dokonalou montáž garážových vrat.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.altoma.cz