Zábradlí, které si smontujete sami

Dnešní doba díky technologickému postupu nabízí různé metody zajištění bezpečnosti pohybu v určitých sektorech. Pokud se jedná o schodiště nebo dokonce terasu či lodžii, musíme se poohlédnout po vhodném ochranném řešení. V současnosti vedou takové materiály, které jsou bezúdržbové, snadné na svou montáž a především levné. Přesně takové kritéria nabízí zábradlí hliníkové, které patří k nejlevnějším a zároveň nejprodávanějším na trhu.

 

Hliníkové zábradlí není jen levné
Hliníkové zábradlí si získalo srdce mnoha stavařů i kutilů samouků. Díky své lehkosti a snadné manipulaci ho namontujete i své pomocí. K úspěšné instalaci není zapotřebí atypických nástrojů a bohatě si vystačíte s tím, co naleznete v běžné kutilské dílně. Při manipulaci s ním určitě oceníte jeho lehkost. Pouhé 2 kg váží celý jeden metr. To je oproti pozinkovanému zábradlí neuvěřitelná 1/10!!!

 zábradlí

Hliník je ideální kamkoli
Jde o ideální a ekonomicky výhodné řešení pro každý dům. Hliníkové zábradlí se dodává na díly, čímž předejdete složité instalaci, jako je tomu u zábradlí z jednoho kusu. Spojovací díly nezabírají téměř žádné místo, takže ušetříte za dopravu, výstavbu lešení nutné k ukotvení jednolitého zábradlí – to jsou značné úspory.

 

V případě, že hledáte podrobnější informace o tomto způsobu ohraničení jednotlivých míst, přijměte pozvání na internetové stránky www.alzabradli.cz