Skvrna od nutely není problém pro chemické čištění koberců Ostrava

Snad většina z vás, kteří máte děti zažila to, že když jsou obzvláště malé a v domě nebo bytě je koberec, tak je to špatně. Bohužel já mám extra vydařené experty na dělání malérů, takže se mi teď nedávno stalo, že mi rozmazaly nutelu po koberci i s máslem. Když jsem to viděla, myslela jsem, že je zaškrtím. Jenomže co dělat, nejdřív jsem pomyslela na to, že se to pokusím vyčistit sama, ale velmi rychle mě to přešlo.

Nakonec jsem se rozhodla, že se porozhlédnu na internetu po nějaké dobré úklidové firmě na čištění koberců v Brně. Vyjelo mi to celkem dost velkou nabídku firem, což jsem ani nečekala, tak jsem začala porovnávat jejich služby a ceny. Nejvíc se mi zalíbila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., chemické čištění koberců Ostrava, která se zabývá strojovým čištěním koberců a na svých stránkách má spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení.

 

Na centrále jsem si domluvila termín čištění koberce a vyšli mi bez problémů vstříc. V domluvenou dobu přijeli pracovníci firmy a nejdříve si koberec a míru znečištění prohlédli, aby věděli, kolik a jakou chemii mají namíchat. Nanesli chemii přímo na skvrnu a po celé délce koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Působí zároveň dezinfekčně, váže na sebe veškerou špínu a ničí veškeré mikroorganizmy v koberci. Tímto jsem byla opravdu potěšena, protože když má člověk malé děti a popřípadě do toho i nějaké to zvíře, je to nesmírná výhoda.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem, za kterým vznikala pěna s navázanou špínou. Až dojeli na jeho konec, pustili vysoce účinný turbo vysavač, kterým odsáli všechnu pěnu z koberce.

 

Skvrny zmizely a koberec krásně prokoukl a voněl. Strojové čištění byla správná volba. Pokud se mi opět v budoucnu stane nějaký malér na koberci, už vím, na koho se obrátit. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za perfektně odvedenou práci a všem vřele doporučuji její služby.

 

Hledám pravidelné mytí výloh a oken. Čištění fasád Ostrava

Dala jsem si na internet inzerát, že hledám nejlépe firmu, abych mohla fakturovat, na mytí našich výloh v obchodech. Prodávám v Brně dámské oblečení a mám několik obchodů. Dva v Brně, jeden v Ostravě a jeden chci na podzim otevřít v Olomouci. Jelikož v každé prodejně máme několik skleněných výloh, které je potřeba každý měsíc umývat, potřebuji vždy někoho spolehlivého a precizního. A hlavně někoho, abych s ním nemusela pořád řešit nějaké problémy a termíny a neustále mu volat. Takové zkušenosti totiž již mám a další nepotřebuji. Dalším mým požadavkem bylo, aby firma působila nejlépe po celé ČR. Protože nemám prodejny jenom v Brně a budu, doufám, dále rozšiřovat. A to vám řeknu, to se mi výběr hned zúžil.

 

 

Nakonec se do užšího výběru dostaly tři úklidové firmy z Brna. Jedna z nich se zaměřovala převážně na úklid a nedělala nějaké komplikované výlohy. Ceny měla o něco vyšší, ale dala by se s ní případně spolupráce rozšířit i o úklid, což mi připadalo jako výhoda. Další firma se specializovala na mytí výloh, na mytí oken ve výškách, mytí skleněných ploch na obchodních domech apod. To mi přišlo fajn, ale bála jsem se její spolehlivosti, protože již jsem s jednou podobnou kdysi komunikovala. Poslední firmou byla A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění fasád, mytí oken Ostrava,  což byla firma původem z Brna, která ale působí po celé ČR. Tato firma by byla schopna umýt výlohy a případně i uklidit.

 

 

Abych řekla pravdu, firma číslo jedna se vyřadila sama a rychle. Brigádník, kterého ke mně zavolali, přišel o den později a umývání našich výloh řešil tak, jak kdyby to nikdy nedělal. Firma, která se na okna specializovala, odváděla práci dobře a profesionálně, ale spolupracovala jsem s ní jen asi 6 měsíců. Bohužel po půl roce se ve firmě uskutečnily změny ve vedení a komunikace s nimi začala váznout a ceny se pomalu zvyšovaly, tak mi nezbylo nic jiného než pokračovat v dalším hledání.

 

 

Mojí poslední možností byla již zmíněná firma A SERVIS. A nějak to vyšlo a stále vychází. Díky její působnosti v Brně, Ostravě a také v Olomouci, jsme se domluvili. Práce jejích pracovníků je profesionální, spolehlivá a jezdí k nám každý měsíc. Ale řeknu vám jedno jisté, vždy to není o firmě jako celku, ale hlavně o konkrétním člověku, který k vám jezdí. My jsme si prostě sedli a nějak se vždy domluvíme ku prospěchu všem.