Díky profesionální úklidové firmě se už s umýváním oken rozčilovat nemusíte. Výškové čištění fasád Brno

Většinu domácích prací se snažím dělat sama, a to včetně těch složitějších prací jako je čištění podlah a mytí oken. Hodně mi s úklidem pomáhala i dcera, ale poté, co se za studiem přestěhovala do jiného města, už jsem na to zůstala sama. Přijíždí sice na víkendy, ale když vždy přijede jen na krátkou chvíli, tak po ní nechci, aby uklízela. Obzvlášť, když už se hlavně jedná o náš nepořádek a ona tu prakticky nežije.

 

Okna už se mi ale samotné moc dobře čistit nedařilo. Sice jsem nabádala k umytí oken manžela, ale ten si vždycky našel výmluvu, proč to neudělat. Po tom, co jsem to zkoušela už asi tak měsíc, jsem to vzdala, protože jsem věděla, že on tu práci prostě neudělá.

Proto jsem se poradila s kamarádkou, jestli by mi nedoporučila nějakou úklidovou firmu, protože si sama nechává umývat okna a čistit koberce a doporučila mi A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění fasád, mytí oken Brno. Prý je to nejlepší firma, kterou si kdy najala. Je sice o něco dražší, ale i tak jsem se rozhodla vyzkoušet ji. Všechny podrobnosti jsme s jejich zaměstnanci vyřešili po telefonu a pak k nám ve sjednaný den přišli okna umýt.

 

Pracovníci firmy se chovali velmi profesionálně a byli moc ochotní. Dále mi i poradili, jak o okna co nejlépe pečovat, až se budu chystat si je umýt sama. Byla jsem opravdu nadšená, protože s tak milými zaměstnanci jsem se již dlouho nesetkala a rozhodně se už na nikoho jiného do budoucna obracet nebudu. Tímto bych chtěla firmu A SERVIS, mytí oken Brno všem doporučit, protože je zárukou skutečné kvality, která se v dnešní době opravdu těžce hledá.

 

I po mnoha desítkách let se koberce mohou chlubit novotou. Čištění koberců Brno

Po mých prarodičích jsme zdědili dům, který jsme zamýšleli používat jako chatu. Je to stavba ve velmi zachovalém stavu, babička byla vždycky pedant na úklid. Vyčistit potřebovala pouze jediná věc, a to koberce, byly totiž hodně zašlé. Není divu, když je pamatuji ještě v době, kdy jsem byla malá a jezdívala jsem k babičce na prázdniny. Babička koberce vždycky pečlivě vysávala, ale asi by ji nenapadlo pozvat si na čištění odbornou pomoc. Vlastně ani mě ne. Až doteď.

 

S manželem nás napadlo podívat se, zda neexistuje nějaká firma, která by nám byla schopna pomoct. Samozřejmě, že jsme takových úklidových firem našli mraky. Zúžili jsme tedy výběr na firmy s pobočkou přímo v Brně. Pak jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., čištění koberců Brno,  která nám nabídla zcela jinou metodu čištění koberců než firmy ostatní. Jednalo se o metodu strojového čištění, kterou si všichni pochvalovali. Rozhodli jsme se tedy tuto firmu zkusit.

 

 

Bylo až překvapující s jakou lehkostí a chutí do práce se zaměstnanci firmy vrhli na čištění. Netrvalo dlouho a mohli jsme obdivovat výsledek jejich úsilí. Z toho, co jsme o firmě A SERVIS četli, jsme čekali mnohé, ale i tak jsme na dokonale vyčištěné koberce jen zírali. Chtělo se mi brečet při pomyšlení, jak by z toho byla nadšená babička. Ta by se jistě zajímala i o podrobný postup, a zda by čištění se stejným výsledkem zvládla i sama.

Firma A SERVIS nás moc překvapila. Jsme rádi, že jsme na ni narazili a její dobrou pověst budeme šířit dál.