Spadané listí sfouknete jedním vrzem

Listí, tak jak ho příroda stvořila je cenným pokladem pro zahradu i její obyvatele. A stejně tak nadrcené přebytky ze zahrady jako jsou větvičky, spadané kvítí a zbytky suché trávy, to může být přímo nedocenitelný poklad pro vaši zahradu, ale i kompost. Pokud drcené listí v kompostu vrstvíte spolu se zeleným například z posečené trávy a také vrstvou zbytků z vaší kuchyně, vytvoří se perfektní hnojivo pro rostliny okrasné i plodící. Zajisté po pravidelném přehazování a zalévání. Drcený červeno zlatavě hnědý poklad můžete použít jako přikrývku pod keře i stromy nebo dokonce jako izolaci na skalky. Chápeme, listí se chcete zbavit rychle a jednoduše. To vyžaduje silného a praktického pomocníka.

Zahradní aku vysavač listí Kärcher BLV 36-240 Battery fouká, vysává a drtí nejen listí, ale i větvičky, zbytky květů i suché trávy. Díky rychlosti 240 km/h je práce rychlá a jednoduchá. Využijete jej celoročně – při zastřihávání okrasných keřů i živého plotu, ale také při sekání trávy. Dokonce i při pletí plevele. Stačí vytrhat, ostříhat, nechat pár dní oschnout a poté vysát.

Potřebnou sílu zahradního vysavače můžete plynule regulovat pomocí otáček – lze zvolit buď maximální dobu chodu na jedno nabití baterie, nebo velký výkon. Další volicí páčka umožňuje přepínání mezi nastavením foukání a vysávání. Zařízení podrtí nasávaný materiál a prostorný vak pojme velké množství odpadu. Kolo ventilátoru je kovové, což zajistí jeho dlouho životnost a odolnost. Aby nebyla manipulace při delších pracovních intervalech únavná, je vysavač na listí vybaven komfortním ergonomickou rukojetí pro optimální rozložení hmotnosti. A samozřejmostí jsou i odnímatelná vodící kolečka.

Navíc nyní se slevovým kódem ZAPOLOVINU36 při nákupu ušetříte 50 % za baterie a rychlonabíječky, které v Kärcheru zakoupíte k přístrojům.

A pokud máte listí opravdu nadbytek, vzpomeňte, že se v něm a pod ním rádi choulí různí živočichové důležití pro naši zahradu i přírodu obecně. Načechrejte jim peřinku někam do koutu a pomůžete tak zahradě hned dvakrát.

Více se o pomocnících Kärcher dozvíte na www.karcher.cz.