Topeni-koupelny: Sklady se musí urychleně vyprázdnit!

Přišla doba, kdy je třeba vyprázdnit sklady se zbožím z minulého roku, a následně je do nich umístit zboží na nový rok. Tedy jasná zpráva pro ty, kteří jsou nuceni modernizovat koupelnu či kotel a chtějí co nejvíc ušetřit své konto a peněženku. Pokud mezi tyto lidi patříte i Vy, jistě byste se měli obeznámit s aktivitami společnosti Topeni-koupelny, jež právě přichystala výprodejovou akci jako stvořenou právě pro Vás!

 
Ceny zboží jdou strmě dolů

Neustále kolem sebe slyšíme, jak ceny všeho stále jen stoupají. U společnosti Topeni-koupelny to však neplatí, jelikož právě zahájili výprodej širokého sortimentu. Vy tak máte šanci sehnat sprchové kouty, sprchové dveře, elektrokotle, krbová kamna a další interiérové doplňky za více než výhodné ceny! Naprostá většina z cen zboží se pohybuje okolo 30% slevy z původní ceny, což znamená zajímavou úsporu. Například kompletní čtvercový sprchový kout KORA 90 můžete mít za výhodných 3421 Kč! To však není zdaleka vše.

Nové, nerozbalené zboží s až 50% slevou!
Co momentálně do své domácnosti sháníte? Je to sprchový kout, elektrokotel, případně krbová kamna? Kupříkladu nástěnný přímotopový elektrokotel DAKON Daline PTE s výkonem 14 kW je nyní namísto takřka 20 000 Kč za 13 428 Kč! Sami víte, že takovéto výprodejové akce nepřicházejí pořád, proto raději zvažte, zda nebude lepší právě tuto využít. Kompletní výprodejové zboží a více informací o něm naleznete na

www.topeni-koupelny.cz.