Vilky Buštěhrad získávají na popularitě. Proč?

Developerská společnost Doma je Doma udělala při zahájení výstavby projektu Vilky Buštěhrad správný krok. Domy v první etapě výstavby jsou již beznadějně vyprodány a z druhé etapy zbývá už několik volných domků. I proto byla zahájena výstavba třetí etapy. Vilky Buštěhrad se těší stále větší oblibě, což dokazuje i spokojenost stávajících rezidentů. Co bydlení v nich nabízí?

 

Lokalita vyniká svou krásou

Největšími přednostmi řadových domků v projektu Vilky Buštěhrad jsou: lokalita, nízkoenergetická výstavba domků a jejich nadstandardní zařízení. Lokalita projektu Vilky Buštěhrad leží zhruba 9km severozápadně od Prahy a 2km od Kladna. V centru obou měst můžete být za velmi malou chvíli. Pro dopravu můžete využít automobil nebo MHD, které jezdí v intervalech každých 20 minut. Buštěhrad je velice příjemnou lokalitou, kde najdou potřebný klid mladší i starší rezidenti. Dojíždění do Prahy a do Kladna ovšem není nutné. Buštěhrad má všechny prvky občanské vybavenosti – nechybí mateřské a základní školy, obchody, pošta, restaurace a je plánovaná také výstavba moderního sportovního centra. Právě z těchto důvodů se společnost Doma je Doma rozhodla zde situovat svůj projekt.

 

Znovu vyrostou domky s nízkými náklady na provoz

Celkový počet řadových rodinných domků v projektu je 125. Každý z domků je nízkoenergetický a vystavěný v holandském stylu. Můžete vybírat z dispozic 3+kk až po prostorné 5+kk, které mohou být využity i jako vícegenerační bydlení. Každá vilka má k dispozici 2 parkovací místa a rozlehlou zahradu u zadní části domu. Jestliže máte zájem o byty přímo v Praze, navštivte stránky www.prahanovebyty.cz/prodej-bytu-praha. Zde najdete přehlednou nabídku novostaveb a nebude chybět ani podrobný popis Vilek Buštěhrad.

 

Kompletní informace o projektu Vilky Buštěhrad najdete také na www.vilky-bustehrad.cz.