Hledáte nejlepší okna? Poznejte kvalitu českého výrobce!

Plastová okna nabízejí opravdu široké možnosti provedení. Lze je sladit s domovní fasádou nejenom barevně, ale i tvarově! Odborníci z BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. vytvoří okna přesně podle vašich požadavků, a to včetně trojúhelníkových nebo kruhových. Základem úspěchu jsou hlavně kvalitní materiály a časem prověřené postupy v rukou zkušených pracovníků.

 

Roli hrají desetiny milimetru

To, co by bylo pro nás zcela nepodstatným detailem, je pro odborníka důležitým prvkem celkové bezpečnost a trvanlivosti plastových oken. I rozdíl několika desetin milimetru může zcela rozhodnout o tom, jak kvalitní výrobek pro svou nemovitost nakonec pořídíte. Řídit se můžete například i normou ČSN EN 12608. Ta rozděluje kvalitu oken podle prvních tří písmen abecedy :

● Třída A má tloušťku vnější stěny 3 mm

● Třída B má tloušťku vnější stěny 2,7 mm

● Třída C má tloušťku vnější stěny 2,5 mm

Nemusíte však běhat se šuplerou a pracně prověřovat všechny detaily. BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. vám dává záruku, že ať už se vám zalíbí jakýkoliv tvar či typ okna, vždy ho dostanete pouze a výhradně ve třídě A. Jiné typy totiž ve svých továrních halách ani nevyrábí. U ní žádný dealer, preferující nízkou cenu na úkor pečlivého provedení, zkrátka nepochodí.

 

Proč se omezovat nabídkou, když si můžete vybrat okna zcela podle svích představ

BOHEMIA PLAST GROUP s.r.o. okna přímo vyrábí, především z odolných německých profilů značky VEKA. Můžete si tedy dovolit být nároční ve svích přání a vyžadovat i nestandardní provedení plastových oken. Potřebujete do štítu okno trojúhelníkové nebo kruhové? Vyberte si velikost i barevnost tak, aby vaše fasáda patřila v okolí k těm nejlepším.

Máte zájem o vyšší odolnost oken v náročných podmínkách? Nechte svá plastová okna opatřit hliníkovými klipy v pestré škále barev, a rázem budete mít okna plastohliníková. A to stále v té nejlepší české kvalitě a s jistotou dlouhodobé odolnosti i užitnosti. Okna přece kupujete jen jednou za život, takže investice do těch nejlepších se vám zaručeně vyplatí!