Společnost RYKOS s.r.o. představuje moderní dřevostavbu TOMÍK I

Dřevostavby jsou zárukou moderního a současně efektivního bydlení, které je finančně dostupné. Společnost RYKOS s.r.o. – specialista na dřevostavby – nabízí například dřevostavbu s názvem TOMÍK I, která rozhodně stojí za pozornost.

 

 
 
  

Kvalita je na prvním místě
RYKOS s.r.o. staví dřevostavby výhradně z kvalitních surovin v nejjakostnějším řemeslném zpracování a montáži. V jejich nabídce j také velmi oblíbený model – TOMÍK I, který přináší prostorné bydlení pro celou rodinu. Jedná se dvoupatrový dům, který má vnější půdorys o rozměrech 8,6 x 6,5 m.

Teplená izolace jako záruka komfortu
Dřevostavba TOMÍK I má rámovou konstrukci ze sušených hranolů o rozměrech 50 x 140 mm, které jsou opláštěny OSB deskami o tloušťce 10 mm z vnější strany, na které se zhotoví obklad z fošen 24 x 210 mm (falešné bednění). Konstrukce je vybavena izolací Paroc tl. 210 mm, která je nutná ke splnění tepelně izolačních norem obvodových stěn. Vnitřní obklad stěn potom tvoří palubky o síle cca 15 mm, nebo jiné po dohodě.

/www.rykos.cz

Kvalitní dřevo všude kam se podíváš
Palubky také tvoří celý interiér domu a vytváří tak velmi příjemnou atmosféru. Dřevěná je i podlaha domu, ta se vyznačuje vysokou odolností. Jako střešní krytina se používá bonská šindel. V ceně dřevostavby jsou i okna typu EURO a kazetové dveře. Součástí stavby je i komínová stavebnice, elektroinstalace a klempířské práce. Dřevostavba TOMÍK I samozřejmě splňuje veškeré parametry nízkoenergetického domu.

Cena včetně montáže 1.390.000,-Kč, tu budete jinde hledat jen těžko.

Kompletní nabídku společnosti RYKOS s.r.o. najdete na www.rykos.cz.