Stylová dlažba CSB – ALTO od CS-BETON s.r.o.

Sháníte aktuálně neobvyklou dlažbu, která však nese i štítek „stylová”? Už nemusíte, CS-BETON s.r.o. má pro vás netradiční dlažbu s názvem CSB – ALTO.
 
 
 
 
 

Nejen stylový vzhled
zámková dlažbaPropracovaná imitace přírodního kamene dělá z dlažby CSB – ALTO skvělou volbu pro ty, kteří nechtějí moc utrácet, ale touží po stylové dlažbě. Dlážděné plochy tohoto typu tak působí silně historizujícím dojmem, který dodá styl každému místu. Dlažba CSB – ALTO je proto vhodná nejen do historických částí měst a obcí, ale hodí se i k rodinným domů nebo na zahrádky restaurací a kaváren. To prověřte svým okem sami.

Oku lahodící barevné variace
Společnost CS-BETON s.r.o. nabízí dlažbu CSB – ALTO standardně v šedé barvě, zakoupit ji však můžete i barevné provedení COLORMIX, které ještě více zdůrazní její rustikální vzhled. Pozor, při použití COLORMIX je nutno při pokládce postupovat trochu odlišně. Pro co nejkvalitnější vzhledový dojem doporučujeme kameny klást z více palet či vrstev nahodile. Chybou by pak bylo klást jednotlivé kameny z vrstvy přesně tak, jak na ni leží. Doporučujeme se poradit s našimi odborníky.

Skvělá kvalita, rozumná cena – to je CSB – ALTO
CS-BETON s.r.o. se zabývá výrobou dlažby již řadu let, důkazem je spousta spokojených zákazníků. Navíc dlažbu CSB – ALTO pořídíte již za skvělých 279 Kč za m2. Neváhejte a podívejte se na nabídku CS-BETON s.r.o. na www.csbeton.cz. Budete překvapeni širokou škálou produktů!

www.csbeton.cz