Výhody již tak výhodného hliníkového zábradlí

Již jste slyšeli o hliníkových zábradlí? Pokud ne, jistě by Vás mohlo zajímat, že na zábradlí z hliníku oproti ocelovému zábradlí honosí nezanedbatelnými výhodami. Tyto výhody jistě budou zajímat nejen Vás, ale i Vaše bankovní konto – s hliníkovým zábradlím se ušetřené částky zákazníků pohybují zpravidla mezi 5 000 – 10 000 Kč. Zeptat se můžete specialistů na tento typ zábradlí ze společnosti AL Zábradlí.
 
  

Výhody zábradlí z hliníku
Čím se tedy může hliníkové zábradlí pyšnit? Jaké jsou ty jeho největší přednosti? Začněme hned cenou – hliníkové zábradlí je cenově neporovnatelné se zábradlím z oceli. Hliník je měkčí než ocel, proto je na jeho opracování třeba mnohem méně času a prostředků, než je tomu u oceli. Zároveň je však dostatečně pevný. S hliníkovým také nebudete zbytečně utrácet za drahou dopravu – přiveze Vám jej kurýr a Vy si jej doma sami složíte.

hliníkové zábradlí

A další výhody
Každé hliníkové zábradlí od AL Zábradlí je bezúdržbové a nijak nereaguje na vlivy počasí – stále se blýská, nejsou na něm vidět žádné mapy ani vlivy počasí. To díky elektrooxidaci, která na zábradlí vytváří ochranný povrch 12 – 18 mikronů. Zábradlí nemusí být jen nevzhledným kusem kovu, jak tomu bývá třeba v panelácích – to dokládají hliníková zábradlí s vkusnými dekorativními prvky, které si můžete zvolit dle svého uvážení. Každý tak může mít originální zábradlí. A to již od 2400 Kč za běžný metr.

A jak je to snadné hliníkové zábradlí instalovat?
V níže uvedeném videu naleznete video instruktáž, jak snadno nainstalovat hliníkové zábradlí. Na oficiálních stránkách společnosti AL Zábradlí naleznete video instruktáže na instalaci všech zábradlí v nabídce, proto to zvládnete i Vy! Více informací a kompletní nabídku najdete na

www.alzabradli.cz.

{wmvremote}http://alzabradli.cz/soubory/video/F1.wmv{/wmvremote}