Dokonalá imitace přírodního kamene – Dlažba CSB – CANTERA

Významný dodavatel betonových dlažeb CS-BETON s.r.o. tasí další trumf z rukávu – nyní si můžete pořídit designově neobyčejně provedenou dlažbu CSB – CANTERA, kterou na pohled jen stěží rozpoznáte od přírodního kamene.
 
 
 
  

Atraktivní dlažba CSB – CANTERA
Dlažba CSB – CANTERA je jedničkou mezi ostatními dlažbami. Proč toto tvrdíme? Svým vzhledem připomíná mozaikovou skladbu plochých kamenů, jež byly umně opracovány zkušeným kameníkem. Unikátní je též její skládání. Pokládka dlažby CSB – CANTERA vypadá na první pohled složitě, ovšem opak je pravdou. Ve skutečnosti jsou všechny betonové bloky svým tvarem identické, a proto se velmi snadno instalují. Pokládka dlažby se provádí z 5 tvarově shodných bloků s různým rozložením vzoru na povrchu, rozmanité rozložení vzoru pak znemožní rozpoznat konkrétní vzor skladby.

canteracantera

Bohaté barevné variace
Dlažbu CSB – CANTERA nabízí CS-BETON s.r.o. v několika barevných provedeních. Můžete si zakoupit dlažbu v barvách: šedá, červená, hnědá, okrová, černá nebo javor, ale taktéž v oku lahodících barevných mixech – Caoba, Gres, Basanita i Playa. Záleží pouze na vašem vkusu. Pro svůj atraktivní vzhled je dlažba CSB – CANTERA velmi oblíbená i mezi profesionály, navíc je možné ji použít i jako nášlapný blok v trávníkové ploše. Atraktivní je i cena, neboť dlažbu CSB – CANTERA můžete u CS-BETON s.r.o. pořídit již za 329 Kč za m2.

Toužíte mít kvalitní a líbivý exteriér? Pak neváhejte a mrkněte na www.csbeton.cz – kromě dlažby CSB – CANTERA zde naleznete i mnoho dalších zajímavých produktů.