Zahrada může být osvětlená i bez elektřiny

Každý z nás by si na své zahrádce rád poseděl i po západu slunce. To může být dost obtížné pokud nemáte venku přípojku na elektrický proud a pouhé světlo z ohně není tak silné, aby bylo dostatečným osvětlením. Stačí si ovšem na zahradu pořídit solární osvětlení a dosáhnete kvalitního osvětlení bez námahy.

 
  

 
  

Široký výběr i využití
solární osvětleníV nabídce solárního osvětlení naleznete velké množství produktů určených k osvětlení zahrady, ale také k osvětlení domu a příjezdových cest. Solární svítidla mohou být určena k montáži na pevnou konstrukci ( dům, garáž, pergola ). Tato svítidla plní především praktickou funkci a nejsou proto většinou nijak designově výrazná. Další kategorií jsou pak solární svítidla určená k zápichu do země. Ty jsou vhodná především k označení a vyhraničení zahradní nebo příjezdové cesty. Samostatnou kategorií jsou potom volně stojící svítidla. Ty mohou být použity na kterémkoliv místě vaší zahrady a proto naleznete mnoho zajímavě designově řešených výrobků, jako jsou různá zvířata nebo zahradní trpaslíci.

Svítidla pracují naprosto samostatně
Solární svítidla nepotřebují žádný dodatečný přívod elektrické energie. Stačí je pouze umístit na požadovanou pozici a více se o ně nemusíte starat. Základem každého svítidla je solární panel, který přes den čerpá sluneční energii a uschová ji v akumulátoru. Svítidla potom začínají svítit automaticky při úbytku slunečního světla. Tento jev zaznamená solární svítidlo pomocí detektoru šera a aktivuje svícení.

Kompletní nabídku solárního osvětlení naleznete na www.rajsvitidel.cz.