Moje zahradní nářadí je v suchu!

Také  si to můžete říct? Ne? Chtěli byste? Potom není nic jednoduššího než se podívat na speciální nabídku zahradních domků na nářadí. Nabídka je široká, radost z nového zahradního domku na nářadí obrovská…

 

 
  

Praktické řešení
Zahradní domky na nářadí jsou praktickým řešením pro všechny zahrádkáře. Nářadí máte totiž uložené pěkně v suchu a na jednom místě. Nemusíte tak neustále něco hledat nebo kupovat nové. Jak a kde vybrat zahradní domek? Řešení nabízí společnost DELTA Svratka s.r.o.

Panel nebo srub?
To je první otázka, kterou byste si měli před pořízením zahradního domku na nářadí položit. Obě dvě provedení mají své jisté výhody a záleží tedy na vašich požadavcích. Nářaďové domky panelové konstrukce oceníte, pokud pro vás není tolik důležitý vzhled domku ale spíše jeho funkčnost. Panelové nářaďové domky jsou také levnější a méně složitější na montáž.

www.deltasvratka.czwww.deltasvratka.cz

DELTA Svratka s.r.o. nabízí nářaďové domky v panelovém provedení kde nosnými prvky jsou trámky pobité palubkami o síle 15 mm, střecha domku je vyrobena z OSB desky o síle 10 mm a podlaha je z 18 mm silných palubek. Druhou variantou jsou zahradní domky na nářadí ve srubovém provedení. Ty jsou určeny pro všechny ty, kteří chtějí do své zahrady nejen praktický ale i ozdobný prvek. Srubové domky na nářadí mají sedlovou střechu a stěny silné 28 mm. Součástí každého domku jsou palubkové dveře, které mohou být plné nebo prosklené.

Rozměry na míru
Společnost DELTA Svratka s.r.o. nabízí oba druhy domků v několika typových provedeních. Pokud ale budete chtít, mohou vám vyrobit váš zahradní domek na nářadí na míru. Kromě domků na nářadí nabízí společnost i pergoly, sruby, chaty, prodejní stánky a mnohem více.

Kompletní informace najdete na www.deltasvratka.cz