To nejlepší pro vaše stavby! Společnost PROSTAVBY a.s.

„To nejlepší pro vaše stavby,” tak přesně s tímto sloganem a přístupem k práci se můžete setkat u společnosti PROSTAVBY, a.s., která je generálním dodavatelem sportovních staveb a pozemních staveb. Tudíž pokud i Vy požadujete od nové pozemní či sportovní stavby jen a pouze to nejlepší, pak pro vás máme více než skvělé doporučení.

Specialista na sportovní stavby
Již od roku 2006 se můžete spolehnout na společnost PROSTAVBY. Hlavní náplní práce společnosti je špičková realizace sportovních staveb, a to jak venkovních, tak i vnitřních. O jaké sportovní stavby jde? V repertoáru společnosti je výstavba fotbalových hřišť s umělou trávou 3. generace, tenisové a volejbalové kurty, školní a víceúčelová hřiště, atletické dráhy a sektory, sportovní haly a tělocvičny i další sportovní stavby. Navíc získáváte ZDARMA cenovou nabídku realizace, odborné poradenství, rychlý a kvalitní servis (záruční i pozáruční) a profesionální údržbu umělých povrchů. Samozřejmostí staveb jsou všechny potřebné certifikáty a atestace! Například certifikáty ISO 14001, ISO 18001, ISO 9001.

hřiště

Generální dodavatel pozemních staveb
Nejsou to ale pouze sportovní stavby, které je schopna společnost realizovat – máte-li v plánu stavbu rodinného nebo bytového domu na klíč, administrativní či polyfunkční stavby, ale též rekonstrukci veškerých staveb, tak i vám má společnost PROSTAVBY co nabídnout. Nezapomeňme na výstavbu parkovišť, zpevněných ploch, komunikací i další pozemní stavby. Navíc se postará i o demolici stavby i likvidaci sutí. Samozřejmostí je odborné poradenství a kompletní projektová příprava staveb, úplně ZDARMA dostanete vypracované rozpočty stavebních prací a rychlý servis. Sami se máte možnost přesvědčit v referencích na oficiálních stránkách společnosti o kvalitě služeb.

pozemní stavby

Více informací naleznete na www.prostavby.eu