Bezpečnostní fólie ochrání vás i váš majetek

Chcete se cítit bezpečně a ochránit svůj majetek? Vlastníte obchod a chcete se chránit proti vandalům? Jednoduché řešení vám nabízí společnost D&L mont s.r.o., která se zabývá právě distribucí a montáží zabezpečovacích prvků.
Účinné fólie

V sortimentu D&L mont s.r.o. naleznete vysoce kvalitní ochranné a bezpečnostní fólie, které jsou určeny pro zpevnění a zabezpečení skel, skleněných výplní dveří, oken nebo výkladů. Tyto folie navíc chrání před nebezpečným UV zářením (mají 99% UV filtr)!

Různé typy ochrany

D&L mont s.r.o. nabízí například ochranou fólii Clear 4M Cristal, která je určena pro ochranu osob proti poletujícím částicím při rozbití skleněných ploch. Tato fólie je silná 100 mikronů a k dostání je v provedení čirá nebo tónovaná. V nabídce jsou i bezpečnostní fólie Clear 7M Cristal a Clear 8M Cristal, které jsou 175 mikronů. Tyto fólie jsou chrání majetek proti proniknutí předmětů a osob skleněnou plochou při kriminalitě a vandalismu.

Nejvyšší stupeň ochrany

D&L mont s.r.o. nabízí také ochranné bezpečnostní fólie nejvyššího stupně zabezpečení s označením M11 a Clear 12M Cristal, které se používají na ochranu majetku proti proniknutí osob skleněnou plochou při kriminalitě i vandalismu. S těmito fóliemi bude váš majetek v maximálním bezpečí. Fólie jsou čiré 300 micronové a mají atestací pro pojišťovny.

Chraňte sebe i svůj majetek efektivně. Více informací o produktech společnosti D&L mont s.r.o. naleznete na www.dlmont.cz.