Tomík II. – ideální chata pro vás!

Uvažujete o stavbě chaty, kterou můžete obývat celý rok? Raději se do ničeho nepouštějte na vlastní pěst, objednat si přece můžete již hotovou chatu přímo od profesionálů. Společnost RYKOS s.r.o.například nabízí obytný domek Tomík II….

Společnost RYKOS s.r.o. je největší regionální výrobce nízko-energetických dřevostaveb, zahradního nábytku a dřevěných doplňků. Pro realizace dřevostaveb používají výhradně prvotřídní materiál a jejich charakteristikou je i maximálně profesionální práce. V jejich nabídce nyní najdete i speciální dřevostavbu s názvem Tomík II, která se může stát ideální chatou právě pro vás.

 

Proč Tomík II?
Tomík II je dřevostavba, která je pro celoroční chatu jako stvořená. Jedná se o dvoupatrový domek o rozměrech půdorysu 4,5 x 6 m, přičemž zastavěná plocha je 78,75 m2. Obytná plocha přízemí je 27 m2 a stejná je i obytná plocha v podkroví. V přízemí domku se nachází obytná místnost s kuchyňským koutem a sociálním zařízením a v patře potom dvě samostatné ložnice. Zkrátka ideální prostory pro letní bydlení. Tomík II je dřevostavba s pevnou rámovou konstrukcí, která je obložená palubkami. Dřevo vás tak příjemně obklopuje a navozuje relaxační atmosféru.

www.rykos.cz

Rychle a za super cenu
Z nové chaty Tomík II se můžete navíc těšit velmi rychle, protože doba montáže po převzetí základové desky a podpisu smlouvy je cca 24 dnů! Potěší vás jistě i cena této dřevostavby, která je 570.000,- Kč NA KLÍČ (bez dopravy a základové desky).

Více informací a další nabídku společnosti RYKOS s.r.o. najdete na www.rykos.cz